Post by siinau on Jan 12, 2016 10:58:19 GMT
>> Ravit järjestää Ravitalli Ruskolilja.
>> Yhdeltä omistajalta / tallilta rajattomasti poneja.
>> Sama poni ei voi osallistua kuin kerran, montélähtöön poni saa osallistua normilähdön lisäksi, jos sillä on entuudestaan m-ennätys !
>> Ohjastajaa ei ole pakko merkitä.
>> Tulokset arvotaan raviarvontakoneella
>> Lähdöt jaetaan tarvittaessa ryhmiin.
>> 3-vuotiaat ponit omiin lähtöihinsä.
Osallistuminen:
Osallistuminen tapahtuu tähän ketjuun muodossa:
ikä sukupuoli Hevonen / ohjastaja (SEURA) ennätys --
( 6v o Nahkasalkku / siinau (RuKoLi) 00,0ly -- )
Osallistuminen päättyy 14.01.2016, klo. 18.00.
Järjestähän osallistujat hitaimmasta nopeimpaan !
Lähdöt:
Lähtö 1. Ryhmäajo 1100m, 3-vuotiaat a-ponit. p. 80v€ - 60v€ - 40v€ - 20v€ - (10v€).
Lähtö 2. Ryhmäajo 1100m, 3-vuotiaat b-ponit. p. 80v€ - 60v€ - 40v€ - 20v€ - (10v€).
Lähtö 3. Ryhmäajo 1100m, yli 2.59,0 aikaiset a-ponit. p. 100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Lähtö 4. Ryhmäajo 1100m, 2.30,0 - 2.58,9 aikaiset a-ponit. p. 100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Lähtö 5. Ryhmäajo 1100m, alle 2.29,9 aikaiset a-ponit. p. 120v€ - 90v€ - 70v€ - 50v€ -(30v€).
Lähtö 6. Ryhmäajo 1100m Monté, 2.40,0 - 2.55,0 aikaiset a-ponit. p. 100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Lähtö 7. Ryhmäajo 1600m, yli 2.20,0 aikaiset b-ponit. p. 100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Lähtö 8. Ryhmäajo 1600m, 2,00,0 - 2,19,9 aikaiset b-ponit. p. 100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Lähtö 9. Ryhmäajo 1600m, alle 1.59,9 aikaiset b-ponit. p. 120v€ - 90v€ - 70v€ - 50v€ -(30v€).
Lähtö 10. Ryhmäajo 1600m Monté, 1.55,0 - 2.10,0 aikaiset b-ponit. p. 100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Tervetuloa mukaan !
Osallistujat/Tulokset:
Lähtö 1.
p. 80v€ - 60v€ - 40v€ - 20v€ - (10v€).
1. 3v t Narrilaivan Suvituli / Tuuli (NaSe) ei enn. -- 03.09,3aly x
2. 3v o Alchemist Go / Pertti (Rei) 3.01,2a -- 03.10,2aly
3. 3v o Narrilaivan Vilhelmo / Vili (NaSe) ei enn. -- 03.10,4aly xx
4. 3v o Fool's Cookie Crumble / Rachel (Rei) ei enn -- 03.12,2aly
5. 3v t Sciarra Bond / Ella B. (Susiraja) 2.50,2ly -- 03.13,1aly
6. 3v t Yggsdrasil Lofn / janna (RuKoLi) 3.01,2aly -- 03.13,4aly xx
7. 3v t Narrilaivan Leidina / Leena (NaSe) ei enn. -- 03.13,4aly x
8. 3v t Narrilaivan Aphrodite / Riitta (NaSe) ei enn. -- 03.13,6aly
Lähtö 2.
80v€ - 60v€ - 40v€ - 20v€ - (10v€).
Ryhmä 1.
1. 3v o Ønsk Halldor / Halla (NaSe) ei enn. -- 02.25,2aly x
2. 3v o Kappvändaré / siinau (RuKoLi) ei enn. -- 02.25,2aly
3. 3v t Rio Rita NRL / Reetta (NaSe) ei enn. -- 02.25,3aly x
4. 3v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) ei enn. -- 02.25,5aly x
5. 3v t Cilla NRL / Silja (NaSe) ei enn. -- 02.26,5aly
6. 3v t Britt Astrid / Aada (NaSe) ei enn. -- 02.27,2aly
7. 3v t Grubblare NRL / Lare (NaSe) ei enn. -- 02.29,2aly
8. 3v t Ønsk Dagrun / Taija (NaSe) ei enn. -- 02.29,5aly
9. 3v t Mirella NRL / Milla (NaSe) ei enn. -- 02.30,5aly
Ryhmä 2.
1. 3v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) ei enn. -- 02.24,1aly
2. 3v t Ønsk Magda / Mallu (NaSe) ei enn. -- 02.24,3aly
3. 3v t Cresendo's Heija / Hellu (NaSe) ei enn. -- 02.24,3aly
4. 3v o Ønsk Morten / Mortti (NaSe) ei enn. -- 02.24,5aly
5. 3v o Raitapaita / Harry (Rei) 2.20,0aly -- 02.26,3aly
6. 3v t Veronika Narr / Veera (NaSe) ei enn. -- 02.28,3aly
7. 3v t Airin Go / Leea (Rei) 2.19,4aly -- 02.29,4aly
8. 3v o Verdandi Narr / Verneri (NaSe) ei enn. -- 02.29,4aly
9. 3v t Ønsk Thyra / Tiia (NaSe) ei enn. -- 02.29,5aly
Lähtö 3.
100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
1. 5v o Narrilaivan Tardis / Amy (NaSe) 2.59,1a -- 02.58,3aly
2. 5v t Narrilaivan Liitäjä / Lissu (NaSe) 3.01,8a -- 02.58,4aly
3. 5v o Narrilaivan Darius / Ronja (NaSe) 3.03,2 -- 02.58,4aly
4. 6v t Narrilaivan Elise / Spookiness (RDT) ei enn. -- 03.00,3aly
5. 4v o Wilmer CRE/ Shavo (NaSe) 3.02,0 -- 03.02,2aly
6. 5v t Narrilaivan Tilda / Gilda (NaSe) 2.59,2a -- 03.02,5aly x
7. 5v o Narrilaivan Verneri / Niko (NaSe) 2.59,5a -- 03.03,2aly
Hylätty
5v t Narrilaivan Diana / Iina (NaSe) 3.00,3a -- - hml
Lähtö 4.
100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Ryhmä 1.
1. 4v t Missy Maleficent Dei / Jinna (Rei) 2.52,3a -- 02.52,2aly
2. 4v t Toy's Demina / Laura (RDT) 2.55,2ly -- 02.52,5aly
3. 4v t Ronja Ulrika / Viina (Rei) 2.53,3 -- 02.54,1aly xx
4. 5v o Rásmus Swe / riikka (RuKoLi) 2.52,1 -- 02.54,2aly
5. 5v t Havsfru / Benjamin (Rei) 2.51,3a -- 02.55,4aly x
6. 4v o Smooth Criminal RC / Spookiness (RDT) 2.55,4ly -- 02.56,3aly
7. 5v o Narrilaivan Wompatti / Matti (NaSe) 2.50,3 -- 02.57,2aly
8. 5v t Narrilaivan Åvanna / Janna (NaSe) 2.52,0 -- 02.57,3aly
Ryhmä 2.
1. 8v t Narrilaivan Lystikäs / Lyyli (NaSe) 2.45,9a -- 02.46,1aly
2. 8v o Narrilaivan Jörö / Jere (NaSe) 2.45,7a -- 02.46,3aly
3. 5v o Narrilaivan Peikkokuningas / Topi (NaSe) 2.49,1 -- 02.46,4aly
4. 8v o Narrilaivan Mörrimies / Maiju (NaSe) 2.47,0a -- 02.46,4aly xx
5. 7v o Peikon Poikanen / Pekko (NaSe) 2.46,0a -- 02.47,2aly
6. 8v o Narrilaivan Goblin / Lenni (NaSe) 2.48,8 -- 02.49,3aly
7. 8v t Narrilaivan Vilkas / Ville (NaSe) 2.48,0a -- 02.49,3aly xx
8. 8v o Narrilaivan Nuhteeton / Niko (NaSe) 2.49,0 -- 02.49,4aly
9. 9v t Narrilaivan Lucy / Leila (NaSe) 2.45,3a -- 02.50,1aly xx
Ryhmä 3.
1. 13v o Sherif Adalbert / Frank (Uttevalla) 2.33,2a -- 02.37,4aly
2. 12v t Navaho Mandy / David (Uttevalla) 2.33,1 -- 02.38,4aly
3. 6v o Elias TUM / Esko (Rei) 2.43,3a -- 02.38,4aly
4. 10v t Narrilaivan Rhiannon / Annie (NaSe) 2.41,3 -- 02.38,5aly x
5. 10v o Calvin v. Montague / Bert (Uttevalla) 2.32,3 -- 02.38,6aly
6. 11v o Narrilaivan Daimon / Mona (NaSe) 2.41,2 -- 02.39,2aly xx
7. 8v t Frenzy v.d. Bjeevmk / Amanda (NaSe) 2.41,4 -- 02.40,2aly
8. 13v o Ashton v. Montague / Aaron (Uttevalla) 2.30,5a -- 02.40,4aly
9. 10v o Narrilaivan Ikaros / Ikke (NaSe) 2.41,6 -- 02.40,4aly xx
Hylätty
10v o Narrilaivan Rubert / Roni (NaSe) 2.42,0 -- - hyl
Lähtö 5.
120v€ - 90v€ - 70v€ - 50v€ -(30v€).
Ryhmä 1.
1. 12v t Fool's Cutie Cutie / Shavo (NaSe) 2.29,3 -- 02.27,4aly
2. 7v t Toy´s Charlotta / siinau (RuKoLi) 02.29,5ly -- 02.27,4aly
3. 12v o Fool's Cookie Monster / Monsu (NaSe) 2.27,5a -- 02.28,4aly
4. 9v t Tallulah / Ronja (Rei) 2.26,8a -- 02.29,6aly xx
5. 6v o From Dusk Till Dawn / Spookiness (RDT) 2.28,5aly -- 02.30,1aly
6. 9v t Kidling Opal / Erik (Uttevalla) 2.29,2a -- 02.30,5aly
7. 10v t Kidling Jade / Calle (Uttevalla) 2.29,3a -- 02.31,6aly
8. 8v t Aken Vilttitossu / Juuli (Rei) 2.29,0 -- 02.32,4aly
9. 10v o King Farling / Laura (RDT) 2.26,2aly -- 02.32,6aly x
Ryhmä 2.
1. 18v t Narrilaivan Heartbeat / Betta (NaSe) 2.16,2 -- 02.20,3aly
2. 16v t Narrilaivan Fiina / Fiona (NaSe) 2.16,1 -- 02.21,3aly
3. 10v o Vilsen Go / Emil (Rei) 2.21,3a -- 02.22,2aly
4. 9v t Pronssin Perhonen / Pauliina (Rei) 2.22,2a -- 02.22,4aly
5. 12v t Fool's Amidala / Lala (NaSe) 2.25,2 -- 02.22,5aly
6. 12v t Fool's First Kiss / Kisu (Nase) 2.25,3 -- 02.22,5aly
7. 8v t Toy's Lakujäätelö / Milia K (KeKa) 2.18,9aly -- 02.24,3aly xx
8. 8v t Snilli Vanilli / Pilleri (Rei) 2.18,5a -- 02.25,2aly
9. 13v t Fool's Ame-Zing / Sonja (NaSe) 2.25,1 -- 02.25,2aly
Lähtö 6.
100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
1. 10v t Kidling Jade / Calle (Uttevalla) 2.29,3a (m2.38,4aly) -- 02.56,2maly
2. 6v o Elias TUM / Esko (Rei) 2.43,3a (m3.01,2) -- 02.57,4maly
3. 4v t Ronja Ulrika / Viina (Rei) 2.53,3 (m3.04,4aly) -- 03.00,1maly
4. 5v t Havsfru / Benjamin (Rei) 2.51,3a (m2.53,5a) -- 03.00,2maly
5. 10v o Calvin v. Montague / Bert (Uttevalla) 2.32,3 (m2.42,2aly) -- 03.00,2maly
6. 13v o Sherif Adalbert / Frank (Uttevalla) 2.33,2a (m2.55,5aly) -- 03.00,2maly
7. 13v o Ashton v. Montague / Aaron (Uttevalla) 2.30,5a (m2.37,5aly) -- 03.00,4maly
8. 9v t Kidling Opal / Erik (Uttevalla) 2.29,2a (m2.36,5aly) -- 03.00,5maly xx
Lähtö 7. LÄHTÖ PERUTTU.
100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
4v t Shamandalie SWE / Spookiness (RDT) 3.11,2ly --
Lähtö 8.
100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Ryhmä 1.
1. 4v t JK Jasna / Aino (SS) 2.16,6ly -- 02.14,2aly
2. 5v o Fracture NRL / Reetta (NaSe) 2.18,8 -- 02.14,3aly x
3. 4v t Bellatrix RC / Spookiness (RDT) 2.16,7ly -- 02.14,5aly
4. 5v o Edgar Narr / Esko (NaSe) 2.16,3a -- 02.15,2aly
5. 9v o Gunnar Jarl / Jani (NaSe) 2.19,2 -- 02.15,3aly xx
6. 5v t Tundra Narr / Tiina (NaSe) 2.16,4 -- 02.16,3aly
7. 5v o Fool's Spyro / Sirja (NaSe) 2.18,1 -- 02.16,4aly
8. 9v t Tea Dagmar / Tellu (NaSe) 2.16,7 -- 02.17,1aly
9. 5v o Nasrin Omar / Jenna (NaSe) 2.16,3 -- 02.17,2aly xx
10. 5v t Nasrin Arya / Shavo (NaSe) 2.16,5 -- 02.18,2aly
11. 5v t Aicha Narr / Anni (NaSe) 2.16,5a -- 02.18,2aly x
12. 9v o Freyr Odin / Reetu (NaSe) 2.18,2 -- 02.19,2aly
Ryhmä 2.
1. 5v t Kleencea Duán / Strife (KLP) 2.13,1 -- 02.13,5aly xx
2. 4v t Pompeji Malibu / janna (RuKoLi) 2.13,1aly -- 02.13,5aly
3. 5v t Nasrin Soraka / Sonja (NaSe) 2.13,2a -- 02.14,2aly
4. 5v t Eowyn Narr / Oona (NaSe) 2.15,1 -- 02.14,4aly x
5. 5v t Anastasia Narr / Stella (NaSe) 2.13,7 -- 02.14,4aly
6. 5v o Aken Troller / Leo (NaSe) 2.14,4 -- 02.15,2aly
7. 5v o Nasrin Jamshed / Jani (NaSe) 2.13,6 -- 02.15,5aly x
8. 5v o Ferdinand Narr / Niilo (NaSe) 2.13,4 -- 02.15,5aly
9. 5v t Friida Narr / Riia (NaSe) 2.15,5 -- 02.16,2aly
10. 5v t Citronfjäril B / Iina (NaSe) 2.14,5 -- 02.16,3aly x
11. 5v t La Snow Faye / Eija (NaSe) 2.13,3 -- 02.16,3aly
12. 10v t Niloufar Parisa / Reija (NaSe) 2.13,5 -- 02.17,4aly
Ryhmä 3.
1. 6v t Toy's Lifana / Anna K (KeKa) 2.11,4ly -- 02.09,1aly
2. 6v o Nasrin Roshan / Ronja (NaSe) 2.13,1a -- 02.09,4aly
3. 6v t Nasrin Soraya / Tanja (Nase) 2.10,4 -- 02.10,4aly
4. 5v t Toscan Ginevra / Matti (Rei) 2.11,3maly -- 02.11,4aly
5. 5v o Fool's Winset / Ville (NaSe) 2.10,5 -- 02.11,5aly x
6. 19v t Mirith Wendy / Venla (NaSe) 2.12,7 -- 02.12,6aly
7. 5v t Nasrin Kayle / Siina (NaSe) 2.13,0a -- 02.13,4aly
8. 6v t Audrea B / Hessi VR (KeKa) 2.10,2aly -- 02.14,1aly
Ryhmä 4.
1. 7v o Toy's Bangarang / Pate (NaSe) 2.04,8 -- 01.59,2aly
2. 8v o Christoffer / janna (RuKoLi) 02.03,6ly -- 01.59,4aly
3. 6v o Nasrin Khalil / Lilja (NaSe) 2.05,1 -- 01.59,4aly
4. 10v o Heydar Omid / Reino (NaSe) 2.05,0 -- 02.00,4aly x
5. 6v t Nasrin Ghaliya / Kalle (NaSe) 2.05,5 -- 02.01,5aly
6. 6v o Headline / Laura (RDT) 2.05,4lay -- 02.02,2aly xx
7. 7v t Lin Tove / Linnea (NaSe) 2.05,2 -- 02.03,4aly
Ryhmä 5.
1. 5v o Vó Cremlinss / Reija (Nase) 2.02,3 -- 01.56,2aly
2. 9v o Nörde NRL / Harri (NaSe) 2.00,8 -- 01.56,2aly xx
3. 8v t Molly Won't Go / Orava (Rei) 2.00,4ly -- 01.57,4aly
4. 7v t Bessie NRL / Salmiakki (Rei) 2.00,1aly -- 01.57,5aly
5. 9v t Janette NRL / Janne (NaSe) 2.00,7 -- 01.57,5aly
6. 5v o Toy's Grach / Kristiina C. (Susiraja) 2.03,4ly -- 01.58,5aly
7. 9v o Karkurannan Soturi / Shavo (NaSe) 2.02,0 -- 01.59,2aly x
8. 8v o Julius Go / Teuvo (Rei) 2.00,3ly -- 02.00,3aly x
Lähtö 9.
120v€ - 90v€ - 70v€ - 50v€ -(30v€).
Ryhmä 1.
1. 11v o Frejvid Olaus / David (Uttevalla) 1.59,3a -- 01.53,3aly x
2. 12v t Yolanda NRL / Heini (NaSe) 1.55,4 -- 01.53,4aly
3. 12v t Toy's Pernilla / Bella (naSe) 1.55,2 -- 01.54,2aly
4. 8v t Galadriel B / Olga (Rei) 57,2aly -- 01.54,5aly xx
5. 9v o Larry B / Pisara (Rei) 56,3aly -- 01.56,2aly
6. 7v o Toy's Vivandill / (KeKa) 1.59,0ly -- 01.58,1aly
7. 8v o Esc Karl B / Velmu (Rei) 56,7aly -- 01.58,2aly
8. 13v o Halvor Jørn / Jonne (NaSe) 56,4 -- 01.58,4aly
Hylätty
9v t Gretchen B / Emil (Rei) 56,3aly -- - hpl
Ryhmä 2.
1. 12v t Daniella NRL / Nina (NaSe) 1.52,0 -- 01.51,1aly x
2. 15v o Gul Shariyar / Sari (NaSe) 1.52,0 -- 01.51,4aly xx
3. 11v o Toy's Casanova / Kassu (NaSe) 1.53,1a -- 01.51,4aly xx
4. 8v o Blixten B / Fiona (Rei) 53,2aly -- 01.52,1aly
5. 8v t Floretta B / Silvia (Rei) 54,6aly -- 01.53,4aly
6. 15v o Payam Kaveh / Paavo (NaSe) 1.50,8 -- 01.55,3aly
7. 16v t Sweet Stockholm / Silja (NaSe) 1.51,1 -- 01.55,5aly
8. 15v o Fool's Eadbhárd / Eero (NaSe) 1.52,1 -- 01.56,4aly
Ryhmä 3.
1. 15v t Elaheh Shabnam / Sanni (NaSe) 1.46,3 -- 01.45,3aly xx
2. 15v o Sher Shahnaz / Antti (NaSe) 1.48,1 -- 01.45,6aly
3. 13v o Frejvid Marengo / Calle (Uttevalla) 1.47,3 -- 01.46,3aly
4. 15v t Mahin Ghoncheh / Malla (NaSe) 1.48,1 -- 01.46,5aly
5. 12v t Agneta / Bert (Uttevalla) 1.46,2 -- 01.48,2aly
6. 15v t Elvira Luned / Iina (NaSe) 1.46,1 -- 01.48,3aly
7. 15v t Gulbahar Zareen / Sara (NaSe) 1.45,9 -- 01.50,2aly x
8. 15v t Vilhelmina SWE / Frank (Uttevalla) 1.47,4 -- 01.50,6aly x
Ryhmä 4.
1. 7v t Toy´s Myrthe / siinau (RuKoLi) 43,5ly -- 01.43,2aly
2. 15v t Shoreh Niloofar / Nella (NaSe) 1.44,2a -- 01.43,4aly x
3. 13v o Thor Luned / Tori (NaSe) 1.42,3a -- 01.47,3aly
4. 12v o Herre Torbjörn / Aaron (Uttevalla) 1.45,5 -- 01.47,5aly
5. 18v t Dimity Ion / Janne (NaSe) 1.44,3 -- 01.48,2aly
6. 8v t Aken Nanna / Mirri (Rei) 45,3aly -- 01.48,4aly x
7. 14v t Tove Therese / Erik (Uttevalla) 1.45,2 -- 01.48,4aly
Hylätty
16v o Travis Luned / Taru (NaSe) 1.43,8 -- - hyl
Lähtö 10.
100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Ryhmä 1.
1. 8v o Esc Karl B / Velmu (Rei) 56,7aly (m1.59,1aly) -- 02.01,5maly x
2. 9v t Gretchen B / Emil (Rei) 56,3aly (m2.00,2aly) -- 02.01,5maly
3. 9v o Larry B / Pisara (Rei) 56,3aly (m2.02,6aly) -- 02.03,3maly
4. 8v t Molly Won't Go / Orava (Rei) 2.00,4ly (m2.17,5aly) -- 02.05,5maly
5. 7v t Bessie NRL / Salmiakki (Rei) 2.00,1aly (m2.20,9aly) -- 02.05,5maly
6. 8v t Galadriel B / Olga (Rei) 57,2aly (m2.01,5aly) -- 02.05,6maly x
7. 11v o Frejvid Olaus / David (Uttevalla) 1.59,3a (m2.01,3aly) -- 02.06,6maly
Ryhmä 2.
1. 12v t Agneta / Bert (Uttevalla) 1.46,2 (m1.53,5aly) -- 01.56,1maly x
2. 9v o Toy's Sigurd / Anna K (KeKa) 1.52,0ke (m1.53,3aly) -- 01.56,3maly xx
3. 7v t Toy´s Myrthe / siinau (RuKoLi) 1.43,5ly (m2.13,2ly) -- 01.56,4maly
4. 13v o Frejvid Marengo / Calle (Uttevalla) 1.47,3 (m1.56,2aly) -- 01.56,4maly
5. 15v t Vilhelmina SWE / Frank (Uttevalla) 1.47,4 (m1.59,3aly) -- 01.57,5maly
6. 12v o Herre Torbjörn / Aaron (Uttevalla) 1.45,5 (m1.49,1aly) -- 02.00,1maly
Hylätty
14v t Tove Therese / Erik (Uttevalla) 1.45,2 (m1.55,2aly) -- - hyl
>> Yhdeltä omistajalta / tallilta rajattomasti poneja.
>> Sama poni ei voi osallistua kuin kerran, montélähtöön poni saa osallistua normilähdön lisäksi, jos sillä on entuudestaan m-ennätys !
>> Ohjastajaa ei ole pakko merkitä.
>> Tulokset arvotaan raviarvontakoneella
>> Lähdöt jaetaan tarvittaessa ryhmiin.
>> 3-vuotiaat ponit omiin lähtöihinsä.
Osallistuminen:
Osallistuminen tapahtuu tähän ketjuun muodossa:
ikä sukupuoli Hevonen / ohjastaja (SEURA) ennätys --
( 6v o Nahkasalkku / siinau (RuKoLi) 00,0ly -- )
Osallistuminen päättyy 14.01.2016, klo. 18.00.
Järjestähän osallistujat hitaimmasta nopeimpaan !
Lähdöt:
Lähtö 1. Ryhmäajo 1100m, 3-vuotiaat a-ponit. p. 80v€ - 60v€ - 40v€ - 20v€ - (10v€).
Lähtö 2. Ryhmäajo 1100m, 3-vuotiaat b-ponit. p. 80v€ - 60v€ - 40v€ - 20v€ - (10v€).
Lähtö 3. Ryhmäajo 1100m, yli 2.59,0 aikaiset a-ponit. p. 100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Lähtö 4. Ryhmäajo 1100m, 2.30,0 - 2.58,9 aikaiset a-ponit. p. 100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Lähtö 5. Ryhmäajo 1100m, alle 2.29,9 aikaiset a-ponit. p. 120v€ - 90v€ - 70v€ - 50v€ -(30v€).
Lähtö 6. Ryhmäajo 1100m Monté, 2.40,0 - 2.55,0 aikaiset a-ponit. p. 100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Lähtö 7. Ryhmäajo 1600m, yli 2.20,0 aikaiset b-ponit. p. 100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Lähtö 8. Ryhmäajo 1600m, 2,00,0 - 2,19,9 aikaiset b-ponit. p. 100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Lähtö 9. Ryhmäajo 1600m, alle 1.59,9 aikaiset b-ponit. p. 120v€ - 90v€ - 70v€ - 50v€ -(30v€).
Lähtö 10. Ryhmäajo 1600m Monté, 1.55,0 - 2.10,0 aikaiset b-ponit. p. 100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Tervetuloa mukaan !
Osallistujat/
Lähtö 1.
p. 80v€ - 60v€ - 40v€ - 20v€ - (10v€).
1. 3v t Narrilaivan Suvituli / Tuuli (NaSe) ei enn. -- 03.09,3aly x
2. 3v o Alchemist Go / Pertti (Rei) 3.01,2a -- 03.10,2aly
3. 3v o Narrilaivan Vilhelmo / Vili (NaSe) ei enn. -- 03.10,4aly xx
4. 3v o Fool's Cookie Crumble / Rachel (Rei) ei enn -- 03.12,2aly
5. 3v t Sciarra Bond / Ella B. (Susiraja) 2.50,2ly -- 03.13,1aly
6. 3v t Yggsdrasil Lofn / janna (RuKoLi) 3.01,2aly -- 03.13,4aly xx
7. 3v t Narrilaivan Leidina / Leena (NaSe) ei enn. -- 03.13,4aly x
8. 3v t Narrilaivan Aphrodite / Riitta (NaSe) ei enn. -- 03.13,6aly
Lähtö 2.
80v€ - 60v€ - 40v€ - 20v€ - (10v€).
Ryhmä 1.
1. 3v o Ønsk Halldor / Halla (NaSe) ei enn. -- 02.25,2aly x
2. 3v o Kappvändaré / siinau (RuKoLi) ei enn. -- 02.25,2aly
3. 3v t Rio Rita NRL / Reetta (NaSe) ei enn. -- 02.25,3aly x
4. 3v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) ei enn. -- 02.25,5aly x
5. 3v t Cilla NRL / Silja (NaSe) ei enn. -- 02.26,5aly
6. 3v t Britt Astrid / Aada (NaSe) ei enn. -- 02.27,2aly
7. 3v t Grubblare NRL / Lare (NaSe) ei enn. -- 02.29,2aly
8. 3v t Ønsk Dagrun / Taija (NaSe) ei enn. -- 02.29,5aly
9. 3v t Mirella NRL / Milla (NaSe) ei enn. -- 02.30,5aly
Ryhmä 2.
1. 3v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) ei enn. -- 02.24,1aly
2. 3v t Ønsk Magda / Mallu (NaSe) ei enn. -- 02.24,3aly
3. 3v t Cresendo's Heija / Hellu (NaSe) ei enn. -- 02.24,3aly
4. 3v o Ønsk Morten / Mortti (NaSe) ei enn. -- 02.24,5aly
5. 3v o Raitapaita / Harry (Rei) 2.20,0aly -- 02.26,3aly
6. 3v t Veronika Narr / Veera (NaSe) ei enn. -- 02.28,3aly
7. 3v t Airin Go / Leea (Rei) 2.19,4aly -- 02.29,4aly
8. 3v o Verdandi Narr / Verneri (NaSe) ei enn. -- 02.29,4aly
9. 3v t Ønsk Thyra / Tiia (NaSe) ei enn. -- 02.29,5aly
Lähtö 3.
100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
1. 5v o Narrilaivan Tardis / Amy (NaSe) 2.59,1a -- 02.58,3aly
2. 5v t Narrilaivan Liitäjä / Lissu (NaSe) 3.01,8a -- 02.58,4aly
3. 5v o Narrilaivan Darius / Ronja (NaSe) 3.03,2 -- 02.58,4aly
4. 6v t Narrilaivan Elise / Spookiness (RDT) ei enn. -- 03.00,3aly
5. 4v o Wilmer CRE/ Shavo (NaSe) 3.02,0 -- 03.02,2aly
6. 5v t Narrilaivan Tilda / Gilda (NaSe) 2.59,2a -- 03.02,5aly x
7. 5v o Narrilaivan Verneri / Niko (NaSe) 2.59,5a -- 03.03,2aly
Hylätty
5v t Narrilaivan Diana / Iina (NaSe) 3.00,3a -- - hml
Lähtö 4.
100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Ryhmä 1.
1. 4v t Missy Maleficent Dei / Jinna (Rei) 2.52,3a -- 02.52,2aly
2. 4v t Toy's Demina / Laura (RDT) 2.55,2ly -- 02.52,5aly
3. 4v t Ronja Ulrika / Viina (Rei) 2.53,3 -- 02.54,1aly xx
4. 5v o Rásmus Swe / riikka (RuKoLi) 2.52,1 -- 02.54,2aly
5. 5v t Havsfru / Benjamin (Rei) 2.51,3a -- 02.55,4aly x
6. 4v o Smooth Criminal RC / Spookiness (RDT) 2.55,4ly -- 02.56,3aly
7. 5v o Narrilaivan Wompatti / Matti (NaSe) 2.50,3 -- 02.57,2aly
8. 5v t Narrilaivan Åvanna / Janna (NaSe) 2.52,0 -- 02.57,3aly
Ryhmä 2.
1. 8v t Narrilaivan Lystikäs / Lyyli (NaSe) 2.45,9a -- 02.46,1aly
2. 8v o Narrilaivan Jörö / Jere (NaSe) 2.45,7a -- 02.46,3aly
3. 5v o Narrilaivan Peikkokuningas / Topi (NaSe) 2.49,1 -- 02.46,4aly
4. 8v o Narrilaivan Mörrimies / Maiju (NaSe) 2.47,0a -- 02.46,4aly xx
5. 7v o Peikon Poikanen / Pekko (NaSe) 2.46,0a -- 02.47,2aly
6. 8v o Narrilaivan Goblin / Lenni (NaSe) 2.48,8 -- 02.49,3aly
7. 8v t Narrilaivan Vilkas / Ville (NaSe) 2.48,0a -- 02.49,3aly xx
8. 8v o Narrilaivan Nuhteeton / Niko (NaSe) 2.49,0 -- 02.49,4aly
9. 9v t Narrilaivan Lucy / Leila (NaSe) 2.45,3a -- 02.50,1aly xx
Ryhmä 3.
1. 13v o Sherif Adalbert / Frank (Uttevalla) 2.33,2a -- 02.37,4aly
2. 12v t Navaho Mandy / David (Uttevalla) 2.33,1 -- 02.38,4aly
3. 6v o Elias TUM / Esko (Rei) 2.43,3a -- 02.38,4aly
4. 10v t Narrilaivan Rhiannon / Annie (NaSe) 2.41,3 -- 02.38,5aly x
5. 10v o Calvin v. Montague / Bert (Uttevalla) 2.32,3 -- 02.38,6aly
6. 11v o Narrilaivan Daimon / Mona (NaSe) 2.41,2 -- 02.39,2aly xx
7. 8v t Frenzy v.d. Bjeevmk / Amanda (NaSe) 2.41,4 -- 02.40,2aly
8. 13v o Ashton v. Montague / Aaron (Uttevalla) 2.30,5a -- 02.40,4aly
9. 10v o Narrilaivan Ikaros / Ikke (NaSe) 2.41,6 -- 02.40,4aly xx
Hylätty
10v o Narrilaivan Rubert / Roni (NaSe) 2.42,0 -- - hyl
Lähtö 5.
120v€ - 90v€ - 70v€ - 50v€ -(30v€).
Ryhmä 1.
1. 12v t Fool's Cutie Cutie / Shavo (NaSe) 2.29,3 -- 02.27,4aly
2. 7v t Toy´s Charlotta / siinau (RuKoLi) 02.29,5ly -- 02.27,4aly
3. 12v o Fool's Cookie Monster / Monsu (NaSe) 2.27,5a -- 02.28,4aly
4. 9v t Tallulah / Ronja (Rei) 2.26,8a -- 02.29,6aly xx
5. 6v o From Dusk Till Dawn / Spookiness (RDT) 2.28,5aly -- 02.30,1aly
6. 9v t Kidling Opal / Erik (Uttevalla) 2.29,2a -- 02.30,5aly
7. 10v t Kidling Jade / Calle (Uttevalla) 2.29,3a -- 02.31,6aly
8. 8v t Aken Vilttitossu / Juuli (Rei) 2.29,0 -- 02.32,4aly
9. 10v o King Farling / Laura (RDT) 2.26,2aly -- 02.32,6aly x
Ryhmä 2.
1. 18v t Narrilaivan Heartbeat / Betta (NaSe) 2.16,2 -- 02.20,3aly
2. 16v t Narrilaivan Fiina / Fiona (NaSe) 2.16,1 -- 02.21,3aly
3. 10v o Vilsen Go / Emil (Rei) 2.21,3a -- 02.22,2aly
4. 9v t Pronssin Perhonen / Pauliina (Rei) 2.22,2a -- 02.22,4aly
5. 12v t Fool's Amidala / Lala (NaSe) 2.25,2 -- 02.22,5aly
6. 12v t Fool's First Kiss / Kisu (Nase) 2.25,3 -- 02.22,5aly
7. 8v t Toy's Lakujäätelö / Milia K (KeKa) 2.18,9aly -- 02.24,3aly xx
8. 8v t Snilli Vanilli / Pilleri (Rei) 2.18,5a -- 02.25,2aly
9. 13v t Fool's Ame-Zing / Sonja (NaSe) 2.25,1 -- 02.25,2aly
Lähtö 6.
100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
1. 10v t Kidling Jade / Calle (Uttevalla) 2.29,3a (m2.38,4aly) -- 02.56,2maly
2. 6v o Elias TUM / Esko (Rei) 2.43,3a (m3.01,2) -- 02.57,4maly
3. 4v t Ronja Ulrika / Viina (Rei) 2.53,3 (m3.04,4aly) -- 03.00,1maly
4. 5v t Havsfru / Benjamin (Rei) 2.51,3a (m2.53,5a) -- 03.00,2maly
5. 10v o Calvin v. Montague / Bert (Uttevalla) 2.32,3 (m2.42,2aly) -- 03.00,2maly
6. 13v o Sherif Adalbert / Frank (Uttevalla) 2.33,2a (m2.55,5aly) -- 03.00,2maly
7. 13v o Ashton v. Montague / Aaron (Uttevalla) 2.30,5a (m2.37,5aly) -- 03.00,4maly
8. 9v t Kidling Opal / Erik (Uttevalla) 2.29,2a (m2.36,5aly) -- 03.00,5maly xx
Lähtö 7. LÄHTÖ PERUTTU.
100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
4v t Shamandalie SWE / Spookiness (RDT) 3.11,2ly --
Lähtö 8.
100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Ryhmä 1.
1. 4v t JK Jasna / Aino (SS) 2.16,6ly -- 02.14,2aly
2. 5v o Fracture NRL / Reetta (NaSe) 2.18,8 -- 02.14,3aly x
3. 4v t Bellatrix RC / Spookiness (RDT) 2.16,7ly -- 02.14,5aly
4. 5v o Edgar Narr / Esko (NaSe) 2.16,3a -- 02.15,2aly
5. 9v o Gunnar Jarl / Jani (NaSe) 2.19,2 -- 02.15,3aly xx
6. 5v t Tundra Narr / Tiina (NaSe) 2.16,4 -- 02.16,3aly
7. 5v o Fool's Spyro / Sirja (NaSe) 2.18,1 -- 02.16,4aly
8. 9v t Tea Dagmar / Tellu (NaSe) 2.16,7 -- 02.17,1aly
9. 5v o Nasrin Omar / Jenna (NaSe) 2.16,3 -- 02.17,2aly xx
10. 5v t Nasrin Arya / Shavo (NaSe) 2.16,5 -- 02.18,2aly
11. 5v t Aicha Narr / Anni (NaSe) 2.16,5a -- 02.18,2aly x
12. 9v o Freyr Odin / Reetu (NaSe) 2.18,2 -- 02.19,2aly
Ryhmä 2.
1. 5v t Kleencea Duán / Strife (KLP) 2.13,1 -- 02.13,5aly xx
2. 4v t Pompeji Malibu / janna (RuKoLi) 2.13,1aly -- 02.13,5aly
3. 5v t Nasrin Soraka / Sonja (NaSe) 2.13,2a -- 02.14,2aly
4. 5v t Eowyn Narr / Oona (NaSe) 2.15,1 -- 02.14,4aly x
5. 5v t Anastasia Narr / Stella (NaSe) 2.13,7 -- 02.14,4aly
6. 5v o Aken Troller / Leo (NaSe) 2.14,4 -- 02.15,2aly
7. 5v o Nasrin Jamshed / Jani (NaSe) 2.13,6 -- 02.15,5aly x
8. 5v o Ferdinand Narr / Niilo (NaSe) 2.13,4 -- 02.15,5aly
9. 5v t Friida Narr / Riia (NaSe) 2.15,5 -- 02.16,2aly
10. 5v t Citronfjäril B / Iina (NaSe) 2.14,5 -- 02.16,3aly x
11. 5v t La Snow Faye / Eija (NaSe) 2.13,3 -- 02.16,3aly
12. 10v t Niloufar Parisa / Reija (NaSe) 2.13,5 -- 02.17,4aly
Ryhmä 3.
1. 6v t Toy's Lifana / Anna K (KeKa) 2.11,4ly -- 02.09,1aly
2. 6v o Nasrin Roshan / Ronja (NaSe) 2.13,1a -- 02.09,4aly
3. 6v t Nasrin Soraya / Tanja (Nase) 2.10,4 -- 02.10,4aly
4. 5v t Toscan Ginevra / Matti (Rei) 2.11,3maly -- 02.11,4aly
5. 5v o Fool's Winset / Ville (NaSe) 2.10,5 -- 02.11,5aly x
6. 19v t Mirith Wendy / Venla (NaSe) 2.12,7 -- 02.12,6aly
7. 5v t Nasrin Kayle / Siina (NaSe) 2.13,0a -- 02.13,4aly
8. 6v t Audrea B / Hessi VR (KeKa) 2.10,2aly -- 02.14,1aly
Ryhmä 4.
1. 7v o Toy's Bangarang / Pate (NaSe) 2.04,8 -- 01.59,2aly
2. 8v o Christoffer / janna (RuKoLi) 02.03,6ly -- 01.59,4aly
3. 6v o Nasrin Khalil / Lilja (NaSe) 2.05,1 -- 01.59,4aly
4. 10v o Heydar Omid / Reino (NaSe) 2.05,0 -- 02.00,4aly x
5. 6v t Nasrin Ghaliya / Kalle (NaSe) 2.05,5 -- 02.01,5aly
6. 6v o Headline / Laura (RDT) 2.05,4lay -- 02.02,2aly xx
7. 7v t Lin Tove / Linnea (NaSe) 2.05,2 -- 02.03,4aly
Ryhmä 5.
1. 5v o Vó Cremlinss / Reija (Nase) 2.02,3 -- 01.56,2aly
2. 9v o Nörde NRL / Harri (NaSe) 2.00,8 -- 01.56,2aly xx
3. 8v t Molly Won't Go / Orava (Rei) 2.00,4ly -- 01.57,4aly
4. 7v t Bessie NRL / Salmiakki (Rei) 2.00,1aly -- 01.57,5aly
5. 9v t Janette NRL / Janne (NaSe) 2.00,7 -- 01.57,5aly
6. 5v o Toy's Grach / Kristiina C. (Susiraja) 2.03,4ly -- 01.58,5aly
7. 9v o Karkurannan Soturi / Shavo (NaSe) 2.02,0 -- 01.59,2aly x
8. 8v o Julius Go / Teuvo (Rei) 2.00,3ly -- 02.00,3aly x
Lähtö 9.
120v€ - 90v€ - 70v€ - 50v€ -(30v€).
Ryhmä 1.
1. 11v o Frejvid Olaus / David (Uttevalla) 1.59,3a -- 01.53,3aly x
2. 12v t Yolanda NRL / Heini (NaSe) 1.55,4 -- 01.53,4aly
3. 12v t Toy's Pernilla / Bella (naSe) 1.55,2 -- 01.54,2aly
4. 8v t Galadriel B / Olga (Rei) 57,2aly -- 01.54,5aly xx
5. 9v o Larry B / Pisara (Rei) 56,3aly -- 01.56,2aly
6. 7v o Toy's Vivandill / (KeKa) 1.59,0ly -- 01.58,1aly
7. 8v o Esc Karl B / Velmu (Rei) 56,7aly -- 01.58,2aly
8. 13v o Halvor Jørn / Jonne (NaSe) 56,4 -- 01.58,4aly
Hylätty
9v t Gretchen B / Emil (Rei) 56,3aly -- - hpl
Ryhmä 2.
1. 12v t Daniella NRL / Nina (NaSe) 1.52,0 -- 01.51,1aly x
2. 15v o Gul Shariyar / Sari (NaSe) 1.52,0 -- 01.51,4aly xx
3. 11v o Toy's Casanova / Kassu (NaSe) 1.53,1a -- 01.51,4aly xx
4. 8v o Blixten B / Fiona (Rei) 53,2aly -- 01.52,1aly
5. 8v t Floretta B / Silvia (Rei) 54,6aly -- 01.53,4aly
6. 15v o Payam Kaveh / Paavo (NaSe) 1.50,8 -- 01.55,3aly
7. 16v t Sweet Stockholm / Silja (NaSe) 1.51,1 -- 01.55,5aly
8. 15v o Fool's Eadbhárd / Eero (NaSe) 1.52,1 -- 01.56,4aly
Ryhmä 3.
1. 15v t Elaheh Shabnam / Sanni (NaSe) 1.46,3 -- 01.45,3aly xx
2. 15v o Sher Shahnaz / Antti (NaSe) 1.48,1 -- 01.45,6aly
3. 13v o Frejvid Marengo / Calle (Uttevalla) 1.47,3 -- 01.46,3aly
4. 15v t Mahin Ghoncheh / Malla (NaSe) 1.48,1 -- 01.46,5aly
5. 12v t Agneta / Bert (Uttevalla) 1.46,2 -- 01.48,2aly
6. 15v t Elvira Luned / Iina (NaSe) 1.46,1 -- 01.48,3aly
7. 15v t Gulbahar Zareen / Sara (NaSe) 1.45,9 -- 01.50,2aly x
8. 15v t Vilhelmina SWE / Frank (Uttevalla) 1.47,4 -- 01.50,6aly x
Ryhmä 4.
1. 7v t Toy´s Myrthe / siinau (RuKoLi) 43,5ly -- 01.43,2aly
2. 15v t Shoreh Niloofar / Nella (NaSe) 1.44,2a -- 01.43,4aly x
3. 13v o Thor Luned / Tori (NaSe) 1.42,3a -- 01.47,3aly
4. 12v o Herre Torbjörn / Aaron (Uttevalla) 1.45,5 -- 01.47,5aly
5. 18v t Dimity Ion / Janne (NaSe) 1.44,3 -- 01.48,2aly
6. 8v t Aken Nanna / Mirri (Rei) 45,3aly -- 01.48,4aly x
7. 14v t Tove Therese / Erik (Uttevalla) 1.45,2 -- 01.48,4aly
Hylätty
16v o Travis Luned / Taru (NaSe) 1.43,8 -- - hyl
Lähtö 10.
100v€ - 80v€ - 60v€ - 40v€ -(20v€).
Ryhmä 1.
1. 8v o Esc Karl B / Velmu (Rei) 56,7aly (m1.59,1aly) -- 02.01,5maly x
2. 9v t Gretchen B / Emil (Rei) 56,3aly (m2.00,2aly) -- 02.01,5maly
3. 9v o Larry B / Pisara (Rei) 56,3aly (m2.02,6aly) -- 02.03,3maly
4. 8v t Molly Won't Go / Orava (Rei) 2.00,4ly (m2.17,5aly) -- 02.05,5maly
5. 7v t Bessie NRL / Salmiakki (Rei) 2.00,1aly (m2.20,9aly) -- 02.05,5maly
6. 8v t Galadriel B / Olga (Rei) 57,2aly (m2.01,5aly) -- 02.05,6maly x
7. 11v o Frejvid Olaus / David (Uttevalla) 1.59,3a (m2.01,3aly) -- 02.06,6maly
Ryhmä 2.
1. 12v t Agneta / Bert (Uttevalla) 1.46,2 (m1.53,5aly) -- 01.56,1maly x
2. 9v o Toy's Sigurd / Anna K (KeKa) 1.52,0ke (m1.53,3aly) -- 01.56,3maly xx
3. 7v t Toy´s Myrthe / siinau (RuKoLi) 1.43,5ly (m2.13,2ly) -- 01.56,4maly
4. 13v o Frejvid Marengo / Calle (Uttevalla) 1.47,3 (m1.56,2aly) -- 01.56,4maly
5. 15v t Vilhelmina SWE / Frank (Uttevalla) 1.47,4 (m1.59,3aly) -- 01.57,5maly
6. 12v o Herre Torbjörn / Aaron (Uttevalla) 1.45,5 (m1.49,1aly) -- 02.00,1maly
Hylätty
14v t Tove Therese / Erik (Uttevalla) 1.45,2 (m1.55,2aly) -- - hyl