Post by siinau on Apr 20, 2016 15:39:33 GMT
>> Ravit järjestää Ravitalli Ruskolilja.
>> Yhdeltä omistajalta / tallilta rajattomasti hevosia / lähtö.
>> Sama hevonen ei voi juosta kuin yhdessä lähdössä.
>> Sama ohjastaja ei voi ajaa kuin yhtä hevosta per lähtö, ohjastajaa ei ole pakko merkitä.
>> Tulokset arvotaan raviarvontakoneella
>> Lähdöt jaetaan tarvittaessa ryhmiin.
>> 2-vuotiaat lämminveriset / 3-vuotiaat kylmäveriset omiin lähtöihinsä !
Osallistuminen:
Osallistut automaattisesti samalla kertaa 25.04, 27.04 & 29.04 raveihin !
Osallistuminen tapahtuu tähän ketjuun muodossa:
ikä sukupuoli Hevonen / ohjastaja (SEURA) ennätys --
( 6v o Nahkasalkku / siinau (RuKoLi) 00,0ly -- )
Tai vaihtoehtoisesti sähköpostitse osoitteeseen raivo09@outlook.com otsikolla: villit kolmensarja.
Osallistuminen päättyy 24.04.2016, klo. 20.00 jonka jälkeen tulleet osallistumiset hylätään.
Järjestähän osallistujat hitaimmasta nopeimpaan !
Lähdöt:
Lähtö 1. Tasoitusajo 1600m, 2-vuotiaat lämminveriset. (p.1500v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€)
Lähtö 2. Tasoitusajo 1600m, lämminveriset avoin. (p.2000-4000v€)
Lähtö 3. Tasoitusajo 1600m, 3-vuotiaat kylmäveriset. (p.1500v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€)
Lähtö 4. Tasoitusajo 1600m, kylmäveriset avoin. (p.2000-4000v€)
Lähtö 5. Tasoitusajo 1100m, avoin a-poneille. (p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€)
Lähtö 6. Tasoitusajo 1600m, avoin b-poneille. (p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€)
Lähtölistat
Lähtö 1. p.1500v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€.
1. 2v t Lyubochka Duscha / hannu (RuKo) 25,9ke -- 01.22,2ly
2. 2v o The Joker / Mii (KLP) 25,3ake (kl) -- 01.22,2ly x
3. 2v t Helium Pomp / Paavo (RRT) ei enn. -- 01.22,3ly x
4. 2v o Beau Blue / Maksim (Team Ninitra) 21,5a -- 01.22,5ly
5. 2v t Wiola Bellum / Fiona (KLP) 24,5ke (kl) -- 01.23,1ly x
6. 2v t Verona Win / Magnhild (Team Ninitra) 21,1a -- 01.23,4ly x
7. 2v o Chocofox Cram! / siina (RuKo) 26,1ke -- 01.24,5ly
8. 2v o Stratón / mikko (RuKo) 27,1ke -- 01.25,4ly x
9. 2v t Outlander / Nomi (KLP) 25,1ake (kl) -- 01.25,5ly
10. 2v o Frankie Four Hooves / Urmas (Team Ninitra) 20,1a -- 01.25,6ly
----
Lähtö 2.
Ryhmä 1. p. 2000v€ - 1500v€ - 800v€ - 400v€ - 100v€
1. 3v o KLP Katorznik / Hedda (Team Ninitra) 19,3a -- 01.19,3ly
2. 3v t Druzhina / markku (RuKo) 21,2a -- 01.19,4ly
3. 3v t Ksana Stesha / siina (RuKo) 21,2ke -- 01.20,1ly x
4. 3v t Thowra / julius (RuKo) 18,4ke -- 01.20,5ly x
5. 3v o Remizov / miro (RuKo) 20,1ke -- 01.20,5ly
6. 3v o klp Carousel Horse / Mii (KLP) 25,6ake -- 01.21,1ly x
7. 4v o Relentless Renegade RC / Anni (RRT) 18,6a -- 01.21,1ly
8. 3v o Berengere / mirva (RuKo) 20,2ly -- 01.21,5ly x
9. 4v o Ames Désordre / Aatu (RRT) 18,3a -- 01.22,1ly
10. 3v o Décourage Lé Drago / mikko (RuKo) 18,3ly -- 01.22,2ly xx
Ryhmä 2. p. 2100v€ - 1600v€ - 900v€ - 500v€ - 200v€
1. 4v t Calista Foxy / Henni (RRT) 17,5 -- 01.18,3ly
2. 3v o klp Virus / Strife (KLP) 22,4ake -- 01.18,3ly
3. 3v t klp Friia Carelia / Nomi (KLP) 22,4ake -- 01.18,4ly
4. 3v o Varfolomei / juhani (RuKo) 20,2ly -- 01.18,5ly
5. 3v t Katrinz / tapani (RuKo) 18,1ke -- 01.19,4ly
6. 4v t klp Kapriská / Fiona (KLP) 19,3ake -- 01.19,5ly
7. 4v t Nightshade Foxy / Eero (RRT) 17,7 -- 01.20,3ly
8. 3v t Fuchsia Snilli / risto (RuKo) 19,5ly -- 01.21,1ly
9. 3v t Peaceful Rapunzel / paula (RuKo) 19,4ake -- 01.21,4ly
10. 3v o Éclair Rus / simo (RuKo) 19,1 -- 01.21,5ly
Ryhmä 3. p. 3000v€ - 2400v€ - 1800v€ - 1100v€ - 600v€.
1. 4v o Radical Wasted Away / Strife (KLP) 16,2ly -- 01.16,1ly x
2. 5v t Spitfire Ach / Elina (RRT) 16,9 -- 01.16,3ly
3. 5v t Chianna D´eux / joni (RuKo) 15,6aly -- 01.16,6ly
4. 4v o Fairytale's Northman / Ove (Team Ninitra) 16,3a -- 01.17,2ly x
5. 4v o Deadshot Ach / Veijo (RRT) 16,7 -- 01.18,5ly x
6. 7v o Johnwise Foxy / Arto (RRT) 15,2a -- 01.18,6ly
7. 5v o Qualifiee / Nomi (KLP) 15,3ake -- 01.19,1ly xx
8. 4v o Minotaure d'Athée / Edgar (Team Ninitra) 16,1 -- 01.19,1ly
9. 4v o Doubledealer Rus / jouni (RuKo) 16,2a -- 01.19,2ly
10. 5v t Trickster Snilli / Eemi (RRT) 15,8a -- 01.19,2ly
11. 4v t Sayonara Rus / tero (RuKo) 15,9a -- 01.19,5ly
Ryhmä 4. p. 4000v€ - 3200v€ - 2400v€ - 1400v€ - 700v€.
1. 8v t Fuchsia Smoke / Alex (RRT) 14,2a -- 01.13,3ly
2. 8v o Pennywise / Peetu (RRT) 11,2a -- 01.13,5ly xx
3. 10v t My Cherié / Oliver (RRT) 11,0a -- 01.14,5ly
4. 8v t Celestina Gue / miro (RuKo) 10,9aly -- 01.14,5ly x
5. 6v t Ames Spectre / Sulo (RRT) 13,8a -- 01.14,6ly
6. 7v t Kissmeralda Foxy / Taavi (RRT) 13,4a -- 01.14,6ly
7. 8v t Sugarcane / Heli (Team Ninitra) 14,4 -- 01.14,6ly
8. 8v t Jodi Speed / Bertel (Team Ninitra) 12,1a -- 01.15,6ly
9. 7v t Cinnabar Smoke / Nea (RRT) 13,3a -- 01.15,6ly x
10. 7v o Zulu Foxy / Ragnar (Team Ninitra) 12,4a -- 01.16,2ly
11. 7v o Edgestone Foxy / Mikaela (Team Ninitra) 10,6a -- 01.16,3ly
12. 9v o Cherokee Nin / Reidar (RRT) 14,4a -- 01.16,6ly
----
Lähtö 3. p.1500v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€.
1. 3v t Kuolon Mielenhäiriö / Strife (KLP) 36,3ake -- 01.35,1ly
2. 3v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 36,2 -- 01.35,5ly
3. 3v t Hiluvitka / make (RuKo) 37,0 -- 01.36,3ly
4. 3v t Ruskon Virella / Ilmari (RRT) 40,2a -- 01.36,4ly
5. 3v t Valtarian Vippaskonsti / olli (Ruko) 35,7 -- 01.37,3ly
6. 3v o Pompeji Saku / Jon (RRT) ei enn. -- 01.37,5ly
----
Lähtö 4.
Ryhmä 1. p. 2000v€ - 1500v€ - 800v€ - 400v€ - 100v€
1. 5v o Kuolon Surullisuus / Flik (KLP) 34,6aly -- 01.32,1ly
2. 4v t Repolan Auriina / Sulo (RRT) 36,3 -- 01.32,5ly
3. 4v t Ruskon Jovanda / joni (RuKo) 30,2ake -- 01.33,1ly xx
4. 4v o Repolan Viktori / mikko (RuKo) 31,0 -- 01.33,2ly
5. 5v o Kuolon Ajan Muistelo / Strife (KLP) 35,1ake -- 01.33,3ly x
6. 5v t Snillin Hallamarja / pekka (RuKo) 29,6a -- 01.35,4ly
7. 5v t Kuolon Lounatuuli / Mino (KLP) 32,3aly -- 01.35,4ly
8. 4v o Wompatti / Urmas (Team Ninitra) 34,2a -- 01.35,6ly x
Hylätty
4v o Boheemi / Hedda (Team Ninitra) 34,3a -- - hll
4v o Ruskon Urho / siina (RuKo) 32,0 -- - hyl
Ryhmä 2. p. 2100v€ - 1600v€ - 900v€ - 500v€ - 200v€
1. 6v t Savun Vinkeä / Flik (KLP) 28,5ke -- 01.27,5ly
2. 6v t Purnin Hologrammi / Bertel (Team Ninitra) 26,5a -- 01.28,2ly x
3. 6v t Kuolon Haikeus / Strife (KLP) 28,4ke -- 01.29,3ly
4. 9v o AH Halla-Hukka / Rhoni (KLP) 27,3 -- 01.29,3ly
5. 6v t Kirman Prinsessa / Mino (KLP) 29,6ake -- 01.29,4ly
6. 7v t Kuolon Surumieli / Flik (KLP) 26,5ly -- 01.29,6ly x
7. 5v o Dominik / Seppo (RRT) 28,4 -- 01.30,3ly
8. 6v o Kuolon Seili / Mikko (RRT) 27,6a -- 01.30,4ly
Hylätty
5v t Savun Raivotar / paula (RuKo) 29,0a -- - k
5v t Repolan Vilmari / Jouko (RRT) 27,3 -- - hml
Ryhmä 3. p. 3000v€ - 2400v€ - 1800v€ - 1100v€ - 600v€.
1. 6v t Purnin Viilinki / Maksim (Team Ninitra) 26,4a -- 01.27,1ly xx
2. 7v t Repolan Sunna / Silja (RRT) 25,9a -- 01.27,2ly
3. 7v o AH Koukku / Kari (RRT) 26,0a -- 01.28,1ly x
4. 6v o AH Calvin / Heimo (RRT) 25,9a -- 01.28,2ly x
5. 6v o Valtarian Patrik / Pertti (RRT) 26,0a -- 01.29,4ly
6. 5v t Ingermarie Snilli / riikka (RuKo) 26,2ly -- 01.29,4ly xx
7. 6v t Purnin Tosituuri / Edgar (Team Ninitra) 26,2a -- 01.29,4ly
8. 8v t Purnin Esteri / Aslak (RRT) 26,0a -- 01.29,5ly
9. 6v t Savun Tähtivälke / Ilari (RRT) 25,8a -- 01.30,4ly x
10. 8v t Purnin Noppaonni / Ove (Team Ninitra) 26,2a -- 01.30,5ly
Ryhmä 4. p. 4000v€ - 3200v€ - 2400v€ - 1400v€ - 700v€.
1. 9v t Purnin Vapukas / Bertel (Team Ninitra) 23,4a -- 01.23,2ly
2. 8v o Pika-Ristikko / kaarlo (RuKo) 20,1ake -- 01.23,3ly
3. 10v o Valtarian Ryöväri / simo (RuKo) 22,0a -- 01.23,3ly
4. 6v o Repolan Legenda / Antero (RRT) 25,2a -- 01.23,4ly x
5. 8v t Purnin Smaragdi / Lennart (Team Ninitra) 25,4a -- 01.24,2ly
6. 9v t Snillin Astrid / Aaro (RRT) 22,8a -- 01.25,2ly x
7. 6v t Ruskoliljan Sadehelmi / hanne (RuKo) 24,4ake -- 01.25,3ly
8. 7v o Ruskon Ritari / Taavi (RRT) 23,7a -- 01.26,2ly
Hylätty
8v o AH Tulileikki / Strife (KLP) 25,4ake -- - hml
6v t Ruskoliljan Vanilja / jokke (RuKo) 22,7ake -- - hll
----
Lähtö 5. p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€
1. 6v t Radical Roulette / Liisa (RRT) 02.40,3aly -- 02.56,2ly
2. 6v o Vincent Go / Henni (RRT) 02.41,0aly -- 02.56,4ly x
3. 5v t Yggsdrasil Lofn / riina (RuKo) 02.41,3aly -- 02.58,2ly
4. 5v t Toy's Aibileen / Strife (KLP) 02.54,4ly -- 02.58,6ly
5. 5v t Toy's Skadlig Carin / Sylvi (RRT) 03.00,1ly -- 02.59,3ly
6. 5v t Toy's Lotten / Greetta (RRT) 03.16,9ly -- 02.59,4ly x
7. 5v o Rásmus Swe / elias (RuKo) 02.38,4aly -- 03.00,6ly
8. 3v t Rock Indica Duán / janna (RuKo) 03.15,5aly -- 03.10,3ly
Hylätty
5v t Mion Neidonkorento / Eetu (RRT) 03.03,9ly -- - hml
6v t Nerissa Duán / Minka (RRT) 02.59,6aly -- - hll
----
Lähtö 6. p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€
1. 9v o Christoffer / siina (RuKo) 50,3aly -- 02.15,2ly
2. 5v t Toy's Agata / Eetu (RRT) 02.18,2aly -- 02.15,2ly
3. 6v o GW Kåre / Elviira (RRT) 02.14,6aly -- 02.17,5ly
4. 4v o Kappvändaré / elias (RuKo) 2.17,6ly -- 02.18,2ly xx
5. 6v o Cresendon Godric / Henni (RRT) 02.08,9aly -- 02.18,3ly xx
6. 6v t Thiara B / Helmi (RRT) 02.18,6aly -- 02.18,4ly x
7. 8v o Toy´s Myrthe / riina (RuKo) 42,3aly -- 02.19,1ly
8. 4v o Luxter Go / mikko (RuKo) 02.18,2aly -- 02.21,2ly
9. 8v t Kleencea Duán / Strife (KLP) 01.57,2ly -- 02.21,5ly
>> Yhdeltä omistajalta / tallilta rajattomasti hevosia / lähtö.
>> Sama hevonen ei voi juosta kuin yhdessä lähdössä.
>> Sama ohjastaja ei voi ajaa kuin yhtä hevosta per lähtö, ohjastajaa ei ole pakko merkitä.
>> Tulokset arvotaan raviarvontakoneella
>> Lähdöt jaetaan tarvittaessa ryhmiin.
>> 2-vuotiaat lämminveriset / 3-vuotiaat kylmäveriset omiin lähtöihinsä !
Osallistuminen:
Osallistut automaattisesti samalla kertaa 25.04, 27.04 & 29.04 raveihin !
Osallistuminen tapahtuu tähän ketjuun muodossa:
ikä sukupuoli Hevonen / ohjastaja (SEURA) ennätys --
( 6v o Nahkasalkku / siinau (RuKoLi) 00,0ly -- )
Tai vaihtoehtoisesti sähköpostitse osoitteeseen raivo09@outlook.com otsikolla: villit kolmensarja.
Osallistuminen päättyy 24.04.2016, klo. 20.00 jonka jälkeen tulleet osallistumiset hylätään.
Järjestähän osallistujat hitaimmasta nopeimpaan !
Lähdöt:
Lähtö 1. Tasoitusajo 1600m, 2-vuotiaat lämminveriset. (p.1500v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€)
Lähtö 2. Tasoitusajo 1600m, lämminveriset avoin. (p.2000-4000v€)
Lähtö 3. Tasoitusajo 1600m, 3-vuotiaat kylmäveriset. (p.1500v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€)
Lähtö 4. Tasoitusajo 1600m, kylmäveriset avoin. (p.2000-4000v€)
Lähtö 5. Tasoitusajo 1100m, avoin a-poneille. (p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€)
Lähtö 6. Tasoitusajo 1600m, avoin b-poneille. (p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€)
Lähtölistat
Lähtö 1. p.1500v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€.
1. 2v t Lyubochka Duscha / hannu (RuKo) 25,9ke -- 01.22,2ly
2. 2v o The Joker / Mii (KLP) 25,3ake (kl) -- 01.22,2ly x
3. 2v t Helium Pomp / Paavo (RRT) ei enn. -- 01.22,3ly x
4. 2v o Beau Blue / Maksim (Team Ninitra) 21,5a -- 01.22,5ly
5. 2v t Wiola Bellum / Fiona (KLP) 24,5ke (kl) -- 01.23,1ly x
6. 2v t Verona Win / Magnhild (Team Ninitra) 21,1a -- 01.23,4ly x
7. 2v o Chocofox Cram! / siina (RuKo) 26,1ke -- 01.24,5ly
8. 2v o Stratón / mikko (RuKo) 27,1ke -- 01.25,4ly x
9. 2v t Outlander / Nomi (KLP) 25,1ake (kl) -- 01.25,5ly
10. 2v o Frankie Four Hooves / Urmas (Team Ninitra) 20,1a -- 01.25,6ly
----
Lähtö 2.
Ryhmä 1. p. 2000v€ - 1500v€ - 800v€ - 400v€ - 100v€
1. 3v o KLP Katorznik / Hedda (Team Ninitra) 19,3a -- 01.19,3ly
2. 3v t Druzhina / markku (RuKo) 21,2a -- 01.19,4ly
3. 3v t Ksana Stesha / siina (RuKo) 21,2ke -- 01.20,1ly x
4. 3v t Thowra / julius (RuKo) 18,4ke -- 01.20,5ly x
5. 3v o Remizov / miro (RuKo) 20,1ke -- 01.20,5ly
6. 3v o klp Carousel Horse / Mii (KLP) 25,6ake -- 01.21,1ly x
7. 4v o Relentless Renegade RC / Anni (RRT) 18,6a -- 01.21,1ly
8. 3v o Berengere / mirva (RuKo) 20,2ly -- 01.21,5ly x
9. 4v o Ames Désordre / Aatu (RRT) 18,3a -- 01.22,1ly
10. 3v o Décourage Lé Drago / mikko (RuKo) 18,3ly -- 01.22,2ly xx
Ryhmä 2. p. 2100v€ - 1600v€ - 900v€ - 500v€ - 200v€
1. 4v t Calista Foxy / Henni (RRT) 17,5 -- 01.18,3ly
2. 3v o klp Virus / Strife (KLP) 22,4ake -- 01.18,3ly
3. 3v t klp Friia Carelia / Nomi (KLP) 22,4ake -- 01.18,4ly
4. 3v o Varfolomei / juhani (RuKo) 20,2ly -- 01.18,5ly
5. 3v t Katrinz / tapani (RuKo) 18,1ke -- 01.19,4ly
6. 4v t klp Kapriská / Fiona (KLP) 19,3ake -- 01.19,5ly
7. 4v t Nightshade Foxy / Eero (RRT) 17,7 -- 01.20,3ly
8. 3v t Fuchsia Snilli / risto (RuKo) 19,5ly -- 01.21,1ly
9. 3v t Peaceful Rapunzel / paula (RuKo) 19,4ake -- 01.21,4ly
10. 3v o Éclair Rus / simo (RuKo) 19,1 -- 01.21,5ly
Ryhmä 3. p. 3000v€ - 2400v€ - 1800v€ - 1100v€ - 600v€.
1. 4v o Radical Wasted Away / Strife (KLP) 16,2ly -- 01.16,1ly x
2. 5v t Spitfire Ach / Elina (RRT) 16,9 -- 01.16,3ly
3. 5v t Chianna D´eux / joni (RuKo) 15,6aly -- 01.16,6ly
4. 4v o Fairytale's Northman / Ove (Team Ninitra) 16,3a -- 01.17,2ly x
5. 4v o Deadshot Ach / Veijo (RRT) 16,7 -- 01.18,5ly x
6. 7v o Johnwise Foxy / Arto (RRT) 15,2a -- 01.18,6ly
7. 5v o Qualifiee / Nomi (KLP) 15,3ake -- 01.19,1ly xx
8. 4v o Minotaure d'Athée / Edgar (Team Ninitra) 16,1 -- 01.19,1ly
9. 4v o Doubledealer Rus / jouni (RuKo) 16,2a -- 01.19,2ly
10. 5v t Trickster Snilli / Eemi (RRT) 15,8a -- 01.19,2ly
11. 4v t Sayonara Rus / tero (RuKo) 15,9a -- 01.19,5ly
Ryhmä 4. p. 4000v€ - 3200v€ - 2400v€ - 1400v€ - 700v€.
1. 8v t Fuchsia Smoke / Alex (RRT) 14,2a -- 01.13,3ly
2. 8v o Pennywise / Peetu (RRT) 11,2a -- 01.13,5ly xx
3. 10v t My Cherié / Oliver (RRT) 11,0a -- 01.14,5ly
4. 8v t Celestina Gue / miro (RuKo) 10,9aly -- 01.14,5ly x
5. 6v t Ames Spectre / Sulo (RRT) 13,8a -- 01.14,6ly
6. 7v t Kissmeralda Foxy / Taavi (RRT) 13,4a -- 01.14,6ly
7. 8v t Sugarcane / Heli (Team Ninitra) 14,4 -- 01.14,6ly
8. 8v t Jodi Speed / Bertel (Team Ninitra) 12,1a -- 01.15,6ly
9. 7v t Cinnabar Smoke / Nea (RRT) 13,3a -- 01.15,6ly x
10. 7v o Zulu Foxy / Ragnar (Team Ninitra) 12,4a -- 01.16,2ly
11. 7v o Edgestone Foxy / Mikaela (Team Ninitra) 10,6a -- 01.16,3ly
12. 9v o Cherokee Nin / Reidar (RRT) 14,4a -- 01.16,6ly
----
Lähtö 3. p.1500v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€.
1. 3v t Kuolon Mielenhäiriö / Strife (KLP) 36,3ake -- 01.35,1ly
2. 3v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 36,2 -- 01.35,5ly
3. 3v t Hiluvitka / make (RuKo) 37,0 -- 01.36,3ly
4. 3v t Ruskon Virella / Ilmari (RRT) 40,2a -- 01.36,4ly
5. 3v t Valtarian Vippaskonsti / olli (Ruko) 35,7 -- 01.37,3ly
6. 3v o Pompeji Saku / Jon (RRT) ei enn. -- 01.37,5ly
----
Lähtö 4.
Ryhmä 1. p. 2000v€ - 1500v€ - 800v€ - 400v€ - 100v€
1. 5v o Kuolon Surullisuus / Flik (KLP) 34,6aly -- 01.32,1ly
2. 4v t Repolan Auriina / Sulo (RRT) 36,3 -- 01.32,5ly
3. 4v t Ruskon Jovanda / joni (RuKo) 30,2ake -- 01.33,1ly xx
4. 4v o Repolan Viktori / mikko (RuKo) 31,0 -- 01.33,2ly
5. 5v o Kuolon Ajan Muistelo / Strife (KLP) 35,1ake -- 01.33,3ly x
6. 5v t Snillin Hallamarja / pekka (RuKo) 29,6a -- 01.35,4ly
7. 5v t Kuolon Lounatuuli / Mino (KLP) 32,3aly -- 01.35,4ly
8. 4v o Wompatti / Urmas (Team Ninitra) 34,2a -- 01.35,6ly x
Hylätty
4v o Boheemi / Hedda (Team Ninitra) 34,3a -- - hll
4v o Ruskon Urho / siina (RuKo) 32,0 -- - hyl
Ryhmä 2. p. 2100v€ - 1600v€ - 900v€ - 500v€ - 200v€
1. 6v t Savun Vinkeä / Flik (KLP) 28,5ke -- 01.27,5ly
2. 6v t Purnin Hologrammi / Bertel (Team Ninitra) 26,5a -- 01.28,2ly x
3. 6v t Kuolon Haikeus / Strife (KLP) 28,4ke -- 01.29,3ly
4. 9v o AH Halla-Hukka / Rhoni (KLP) 27,3 -- 01.29,3ly
5. 6v t Kirman Prinsessa / Mino (KLP) 29,6ake -- 01.29,4ly
6. 7v t Kuolon Surumieli / Flik (KLP) 26,5ly -- 01.29,6ly x
7. 5v o Dominik / Seppo (RRT) 28,4 -- 01.30,3ly
8. 6v o Kuolon Seili / Mikko (RRT) 27,6a -- 01.30,4ly
Hylätty
5v t Savun Raivotar / paula (RuKo) 29,0a -- - k
5v t Repolan Vilmari / Jouko (RRT) 27,3 -- - hml
Ryhmä 3. p. 3000v€ - 2400v€ - 1800v€ - 1100v€ - 600v€.
1. 6v t Purnin Viilinki / Maksim (Team Ninitra) 26,4a -- 01.27,1ly xx
2. 7v t Repolan Sunna / Silja (RRT) 25,9a -- 01.27,2ly
3. 7v o AH Koukku / Kari (RRT) 26,0a -- 01.28,1ly x
4. 6v o AH Calvin / Heimo (RRT) 25,9a -- 01.28,2ly x
5. 6v o Valtarian Patrik / Pertti (RRT) 26,0a -- 01.29,4ly
6. 5v t Ingermarie Snilli / riikka (RuKo) 26,2ly -- 01.29,4ly xx
7. 6v t Purnin Tosituuri / Edgar (Team Ninitra) 26,2a -- 01.29,4ly
8. 8v t Purnin Esteri / Aslak (RRT) 26,0a -- 01.29,5ly
9. 6v t Savun Tähtivälke / Ilari (RRT) 25,8a -- 01.30,4ly x
10. 8v t Purnin Noppaonni / Ove (Team Ninitra) 26,2a -- 01.30,5ly
Ryhmä 4. p. 4000v€ - 3200v€ - 2400v€ - 1400v€ - 700v€.
1. 9v t Purnin Vapukas / Bertel (Team Ninitra) 23,4a -- 01.23,2ly
2. 8v o Pika-Ristikko / kaarlo (RuKo) 20,1ake -- 01.23,3ly
3. 10v o Valtarian Ryöväri / simo (RuKo) 22,0a -- 01.23,3ly
4. 6v o Repolan Legenda / Antero (RRT) 25,2a -- 01.23,4ly x
5. 8v t Purnin Smaragdi / Lennart (Team Ninitra) 25,4a -- 01.24,2ly
6. 9v t Snillin Astrid / Aaro (RRT) 22,8a -- 01.25,2ly x
7. 6v t Ruskoliljan Sadehelmi / hanne (RuKo) 24,4ake -- 01.25,3ly
8. 7v o Ruskon Ritari / Taavi (RRT) 23,7a -- 01.26,2ly
Hylätty
8v o AH Tulileikki / Strife (KLP) 25,4ake -- - hml
6v t Ruskoliljan Vanilja / jokke (RuKo) 22,7ake -- - hll
----
Lähtö 5. p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€
1. 6v t Radical Roulette / Liisa (RRT) 02.40,3aly -- 02.56,2ly
2. 6v o Vincent Go / Henni (RRT) 02.41,0aly -- 02.56,4ly x
3. 5v t Yggsdrasil Lofn / riina (RuKo) 02.41,3aly -- 02.58,2ly
4. 5v t Toy's Aibileen / Strife (KLP) 02.54,4ly -- 02.58,6ly
5. 5v t Toy's Skadlig Carin / Sylvi (RRT) 03.00,1ly -- 02.59,3ly
6. 5v t Toy's Lotten / Greetta (RRT) 03.16,9ly -- 02.59,4ly x
7. 5v o Rásmus Swe / elias (RuKo) 02.38,4aly -- 03.00,6ly
8. 3v t Rock Indica Duán / janna (RuKo) 03.15,5aly -- 03.10,3ly
Hylätty
5v t Mion Neidonkorento / Eetu (RRT) 03.03,9ly -- - hml
6v t Nerissa Duán / Minka (RRT) 02.59,6aly -- - hll
----
Lähtö 6. p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€
1. 9v o Christoffer / siina (RuKo) 50,3aly -- 02.15,2ly
2. 5v t Toy's Agata / Eetu (RRT) 02.18,2aly -- 02.15,2ly
3. 6v o GW Kåre / Elviira (RRT) 02.14,6aly -- 02.17,5ly
4. 4v o Kappvändaré / elias (RuKo) 2.17,6ly -- 02.18,2ly xx
5. 6v o Cresendon Godric / Henni (RRT) 02.08,9aly -- 02.18,3ly xx
6. 6v t Thiara B / Helmi (RRT) 02.18,6aly -- 02.18,4ly x
7. 8v o Toy´s Myrthe / riina (RuKo) 42,3aly -- 02.19,1ly
8. 4v o Luxter Go / mikko (RuKo) 02.18,2aly -- 02.21,2ly
9. 8v t Kleencea Duán / Strife (KLP) 01.57,2ly -- 02.21,5ly