Post by siinau on Nov 10, 2015 14:35:45 GMT
>> Ravit järjestää Ravitalli Ruskolilja.
>> Yhdeltä omistajalta / tallilta max. 10 hevosta per lähtö.
>> Sama hevonen ei voi juosta kuin yhdessä lähdössä.
>> Sama ohjastaja ei voi ajaa kuin yhtä hevosta per lähtö, ohjastajaa ei ole pakko merkitä.
>> Tulokset arvotaan raviarvontakoneella
>> Lähdöt jaetaan tarvittaessa ryhmiin.
>> 2-vuotiaat lämminveriset / 3-vuotiaat kylmäveriset omiin lähtöihinsä !
Osallistuminen:
Osallistuminen tapahtuu tähän ketjuun muodossa:
ikä sukupuoli Hevonen / ohjastaja (SEURA) ennätys --
( 6v o Nahkasalkku / siinau (RuKoLi) 00,0ly -- )
Osallistuminen päättyy 14.11.2015, klo. 20.00 jonka jälkeen tulleet osallistumiset hylätään.
Järjestähän osallistujat hitaimmasta nopeimpaan !
Lähdöt:
Lähtö 1. Tasoitusajo 1600m, 2-vuotiaat lämminveriset. (p.1200v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€)
Lähtö 2. Tasoitusajo 1600m, lämminveriset avoin. (p.2000-5000v€)
Lähtö 3. Tasoitusajo 1600m, 3-vuotiaat kylmäveriset. (p.1200v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€)
Lähtö 4. Tasoitusajo 1600m, kylmäveriset avoin. (p.2000-5000v€)
Lähtö 5. Tasoitusajo 1100m, avoin yli 4v a-poneille. (p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€)
Lähtö 6. Tasoitusajo 1100m, avoin yli 4v b-poneille. (p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€)
Lähtölistat
Lähtö 1.
1200v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€
1. 2v t Fool's Eleison / Elli (NaSe) ilm.kl. -- 01.22,4ly xx
2. 2v t Kissmeralda Foxy / Taavi (RRT) 20,6 -- 01.22,6ly
3. 2v t Titja Duán / Nomi (KLP) 01.26,1ke -- 01.23,2ly
4. 2v o Totally Bonkers / Tanja (NaSe) ilm.kl. -- 01.23,4ly
5. 2v o Pennywise / Peetu (RRT) 21,2ke -- 01.23,4ly xx
6. 2v t Et Spiritus Sancti / Sanni (NaSe) ilm.kl. -- 01.24,4ly
7. 2v o Doubledealer Rus / mikko (RuKoLi) 25,5ke -- 01.25,3ly
8. 2v t Sayonara Rus / hanne (RuKoLi) 27,4ke -- 01.25,3ly
9. 2v t Fool's Abscon / Anni (NaSe) ilm.kl. -- 01.25,6ly
10. 2v t Fool's Cheerleader / Leena (NaSe) ilm.kl. -- 01.26,3ly x
11. 2v t Friia La Fleur / Strife (KLP) 01.21,2ake -- 01.26,4ly
Lähtö 2.
Ryhmä 1.
p.2500v€ - 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€
1. 3v t Give Me Chloe Rus / siinau (RuKoLi) 19,1ly -- 01.17,4ly x
2. 3v o P.P. Adagio / Jorma (DUO) 13,1 -- 01.17,4ly xx
3. 3v t Chianna D´eux / joni (RuKoLi) 19,2aly -- 01.17,5ly x
4. 3v t Juniper Vanity / Anni (RRT) 18,6a -- 01.17,6ly
5. 3v o Demongrin / Spookiness (RDT) 17,5aly -- 01.18,6ly
6. 3v t Floralise / Evald (Team Ninitra) 18,2a -- 01.19,2ly
Ryhmä 2.
p.3500v€ - 2600v€ - 1900v€ - 1100v€ - 600v€ - (200v€)
1. 4v t Sugarcane / Hilding (Team Ninitra) 17,3a -- 01.16,2ly
2. 8v o Hoodlum Hey / Henni (NaSe) 16,3 -- 01.16,5ly
3. 5v t Fastfood / Fasu (NaSe) 18,4a -- 01.16,6ly
4. 5v o Jet Pilot / Jenna (NaSe) 17,6 -- 01.17,4ly
5. 6v o Creepy Tattoo / Tatu (NaSe) 17,4a -- 01.17,5ly
6. 5v t Silly Kid / Orvo (RRT) 17,4a -- 01.18,2ly x
7. 5v t Rossija Wind / Ronja (NaSe) 18,5a -- 01.18,3ly
8. 5v o IR Darth Vader / Frank (RRT) 17,3a -- 01.18,6ly
9. 9v t She Talks To Me / Tane (NaSe) 17,0 -- 01.19,2ly
10. 5v o Pruie Duán / riikka (RuKoLi) 17,2ake -- 01.19,2ly
11. 4v o Saint Global / Olli (NaSe) 18,8a -- 01.19,3ly
12. 5v o Matchbox Luned / Matti (NaSe) 17,5 -- 01.19,5ly x
13. 6v t Juno Burn / Ella (NaSe) 17,5 -- 01.20,2ly
14. 4v t Katjuscha / Strife (KLP) 01.16,1 -- 01.20,5ly
15. 4v t Promised Monkey / Monni (NaSe) 18,1a -- 01.20,5ly xx
Ryhmä 3.
p.4000v€ - 3000v€ - 2100v€ - 1200v€ - 800v€ - (400v€)
1. 7v o Versailles Violet / Maksim (Team Ninitra) 14,2a -- 01.14,1ly
2. 6v o IR Fury / Gunborg (Team Ninitra) 15,3a -- 01.14,1ly x
3. 5v t Rhonda Foxy / Niilas (RRT) 15,4 -- 01.14,2ly
4. 6v t IR Sea Twisted / Hedda (Team Ninitra) 15,2a -- 01.14,6ly
5. 5v o Cherosene N Smoke / Hertta (Team Ninitra) 15,2a -- 01.15,2ly
6. 5v t Radical Perfect Lie / Laura (RDT) 14,5ke -- 01.15,4ly
7. 5v t Titania Burn / Leena (Team Ninitra) 15,2a -- 01.15,4ly x
8. 5v o Random Smoke / Katja (RDT) 14,1ke -- 01.15,5ly
9. 5v o Madhatter Snilli / Otto (RRT) 14,5a -- 01.15,5ly
10. 7v o Cossack Foxy / Veijo (RRT) 14,3a -- 01.15,5ly
11. 7v t Vineyard Foxy / Miro (RRT) 14,2a -- 01.16,4ly xx
Hylätty
4v t Jodi Speed / Bertel (Team Ninitra) 15,1a -- - k
Ryhmä 4.
p.5000v€ - 4000v€ - 3200v€ - 2100v€ - 1400v€ - (800v€)
1. 10v o Hazel Presto / joni (RuKoLi) 12,1ake -- 01.12,2ly
2. 10v t Soundwave / Valfrid (Team Ninitra) 13,1a -- 01.12,3ly
3. 5v o Big Perfection Rus / hanne (RuKoLi) 13,6 -- 01.12,4ly
4. 8v o So Complex / Jaana (RRT) 12,3a -- 01.13,2ly x
5. 5v t Celestina Gue / siinau (RuKoLi) 12,8a -- 01.13,6ly
6. 7v o Unmellow Yellow / Iisa (RRT) 12,3a -- 01.13,6ly
7. 9v o Lookin' At Lucky Ace / Kaj (Team Ninitra) 11,1a -- 01.14,4ly
8. 7v t Big Red Upland / Arvo (RRT) 13,9a -- 01.14,5ly
Hylätty
7v t The Notorious Russian / Spookiness (RDT) 13,2ake -- - hml
8v o Incredible Snilli / mikko (RuKoLi) 12,1ke -- - hpl
Lähtö 3.
1200v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€
1. 3v t Kuura-Neito / Strife (KLP) 01.35,4ake -- 01.35,1ly
2. 3v t Ruskoliljan Sadehelmi / mikko (RuKoLi) 34,3aly -- 01.35,3ly
3. 3v t Valtarian Aikamatka / Mino (KPL) 01.45,2ke -- 01.35,4ly
4. 3v t Purnin Esteri / Aslak (RRT) 35,0a -- 01.36,1ly x
5. 3v o Ruskon Rommi-Rusina / siinau (RuKoLi) 37,5ake -- 01.36,2ly
6. 3v t Ruskoliljan Vanilja / siinau (RuKoLi) 34,5 -- 01.36,3ly
7. 3v t Narrilaivan Valtiatar / Taru (NaSe) kl.hyv. -- 01.36,3ly
8. 3v t Ikikorven Kerttu / Kepa (NaSe) kl.hyv. -- 01.37,3ly
9. 3v t Snillin Astrid / Aaro (RRT) 34,5 -- 01.37,4ly xx
Lähtö 4.
Ryhmä 1.
p.2500v€ - 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - (100v€)
1. 5v o Repolan Villiveto / Sebastian (RRT) 27,2a -- 01.27,1ly xx
2. 10v o Narrilaivan Veikari / Venla (NaSe) 27,2a -- 01.27,1ly x
3. 4v t Pimeyden Morsian / Spookiness (RDT) 28,4ke -- 01.27,2ly
4. 7v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) 27,1a -- 01.27,4ly x
5. 8v t Välähdyksen Jasmiini / Mii (KLP) 01.27,5ake -- 01.27,6ly
6. 10v o Tierra's Krigare / Kari (NaSe) 28,1a -- 01.28,2ly
7. 10v t Narrilaivan Lellikki / Leija (NaSe) 27,3a -- 01.28,5ly
8. 5v t Hallansuru / Strife (KLP) 01.29,2ake -- 01.28,5ly
9. 6v t Purnin Idylli / Pamela (Team Ninitra) 27,2a -- 01.28,6ly
10. 6v t O.R. Esviraali / Eveliina (RRT) 27,4a -- 01.29,2ly x
11. 5v t Savun Signe / Henni (RRT) 28,5a -- 01.29,5ly x
Hylätty
4v t Purnin Noppaonni / Ove (Team Ninitra) 28,6a -- - hyl
10v t Morrigan NRL / Minja (NaSe) 27,3a -- - hml
Ryhmä 2.
p.3500v€ - 2800v€ - 2200v€ - 1800v€ - 1100v€ - (600v€)
1. 10v t Hildr NRL / Rea (NaSe) 26,3a -- 01.25,2ly xx
2. 8v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 25,1a -- 01.25,2ly
3. 6v o Pikku-Igor / Miranda (RRT) 25,8a -- 01.25,3ly
4. 5v o Pika-Ristikko / siinau ( RuKoLi) 26,2a -- 01.25,3ly x
5. 11v t Narrilaivan Näpäytys / Nea (NaSe) 25,2a -- 01.25,4ly
6. 10v t Svanhildr / Hilda (NaSe) 26,5a -- 01.25,6ly
7. 8v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 25,4a -- 01.26,2ly
8. 6v o Iki-Elmeri / Paulus (RRT) 25,5 -- 01.26,2ly
9. 14v o Radulf NRL / Rane (NaSe) 26,3a -- 01.26,2ly
10. 8v t Purnin Rupatelma / Stella (Team Ninitra) 25,1a -- 01.26,3ly x
11. 11v t O.R. Aavistus / Anni (NaSe) 25,3a -- 01.26,3ly x
12. 6v o Savun Noitavero / Rita (Team Ninitra) 26,5a -- 01.26,4ly
13. 7v t EP Joporiina / Alex (RRT) 26,0a -- 01.26,5ly
14. 11v o Völund NRL / Valle (NaSe) 26,5aly -- 01.27,2ly xx
Ryhmä 3.
p.5000v€ - 4000v€ - 3200v€ - 2100v€ - 1400v€ - (800v€)
1. 7v t Pompeji Alma / Leopold (Team Ninitra) 24,2a -- 01.23,1ly x
2. 5v o Repolan Vandaali / mikko (RuKoLi) 23,9ake -- 01.23,3ly
3. 10v o O.R. Kermakola / Leenu (RRT) 24,1a -- 01.23,4ly
4. 10v t Iki-Amalia / Mirka (RRT) 22,0a -- 01.24,1ly
5. 8v o Purnin Tosikeikari / Ebba (Team Ninitra) 24,3a -- 01.24,2ly xx
6. 9v o Repolan Hurmos / Jaana (RRT) 22,2a -- 01.24,3ly
7. 7v o Valtarian Ryöväri / joni (RuKoLi) 24,2ake -- 01.24,4ly xx
8. 12v t O.R. Charliina / Veijo (RRT) 22,4a-- 01.24,4ly x
9. 7v o Mielenpahoitin / Laura (RDT) 23,3aly -- 01.25,3ly
10. 9v t Repolan Amelia / riikka (RuKoLi) 23,2 -- 01.25,4ly
11. 8v t Ruskoliljan Lumina / hanne (RuKoLi) 23,0 -- 01.25,5ly
12. 8v o Egovei / Kaj (Team Ninitra) 24,2a -- 01.25,6ly xx
Lähtö 5.
Ryhmä 1.
p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€
1. 7v o Narrilaivan Nuhteeton / Niko (NaSe) 3.03,8a -- 03.07,2ly
2. 7v t Narrilaivan Vilkas / Ville (NaSe) 3.11,0a -- 03.07,3ly
3. 7v t Narrilaivan Lystikäs / Lyyli (NaSe) 3.03,0a -- 03.07,5ly
4. 6v o Peikon Poikanen / Pekko (NaSe) 3.11,1 -- 03.08,6ly
5. 7v o Narrilaivan Jörö / Jere (NaSe) 3.09,1 -- 03.09,2ly xx
6. 8v t Narrilaivan Lucy / Leila (NaSe) 3.08,7 -- 03.09,4ly
7. 7v o Narrilaivan Mörrimies / Maiju (NaSe) 3.11,3a -- 03.09,4ly
8. 7v o Narrilaivan Goblin / Lenni (NaSe) 3.02,0a -- 03.09,4ly xx
Ryhmä 2.
p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€)
1. 10v t Riesa / Katja (RDT) 2.29,1ly -- 02.49,2ly
2. 9v o King Farling / Laura (RDT) 2.30,3ly -- 02.49,3ly
3. 9v t Narrilaivan Rhiannon / Annie (NaSe) 2.52,1 -- 02.49,5ly
4. 5v o From Dusk Till Dawn / Spookiness (RDT) 2.36,4aly -- 02.50,2ly
5. 10v o Narrilaivan Daimon / Mona (NaSe) 2.52,1 -- 02.51,4ly
Lähtö 6.
p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€
1. 6v o Toy's Bangarang / Pate (NaSe) 2.16,5a -- 02.19,3ly
2. 5v t Nasrin Soraya / Tanja (Nase) 2.21,3a -- 02.19,3ly
3. 5v t Nasrin Ghaliya / Kalle (NaSe) 2.25,1 -- 02.19,4ly
4. 6v t Toy´s Myrthe / janna (RuKoLi) 56,3aly -- 02.20,1ly
5. 8v o Karkurannan Soturi / Shavo (NaSe) 2.16,1a -- 02.20,2ly
6. 9v t Mirith Wendy / Venla (NaSe) 2.18,9 -- 02.20,4ly
7. 5v o Nasrin Roshan / Ronja (NaSe) 2.22,1a -- 02.20,6ly
8. 9v o Heydar Omid / Reino (NaSe) 2.22,0a -- 02.21,1ly x
9. 8v t Janette NRL / Janne (NaSe) 2.16,4 -- 02.21,3ly
10. 9v t Niloufar Parisa / Reija (NaSe) 2.16,4 -- 02.21,3ly
11. 9v t Bella Ciao / Laura (RDT) 1.45,2aly -- 02.21,5ly
12. 5v o Nasrin Khalil / Lilja (NaSe) 2.22,9 -- 02.21,6ly
13. 5v o Headline / Spookiness (RDT) 2.13,1ly -- 02.21,6ly
>> Yhdeltä omistajalta / tallilta max. 10 hevosta per lähtö.
>> Sama hevonen ei voi juosta kuin yhdessä lähdössä.
>> Sama ohjastaja ei voi ajaa kuin yhtä hevosta per lähtö, ohjastajaa ei ole pakko merkitä.
>> Tulokset arvotaan raviarvontakoneella
>> Lähdöt jaetaan tarvittaessa ryhmiin.
>> 2-vuotiaat lämminveriset / 3-vuotiaat kylmäveriset omiin lähtöihinsä !
Osallistuminen:
Osallistuminen tapahtuu tähän ketjuun muodossa:
ikä sukupuoli Hevonen / ohjastaja (SEURA) ennätys --
( 6v o Nahkasalkku / siinau (RuKoLi) 00,0ly -- )
Osallistuminen päättyy 14.11.2015, klo. 20.00 jonka jälkeen tulleet osallistumiset hylätään.
Järjestähän osallistujat hitaimmasta nopeimpaan !
Lähdöt:
Lähtö 1. Tasoitusajo 1600m, 2-vuotiaat lämminveriset. (p.1200v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€)
Lähtö 2. Tasoitusajo 1600m, lämminveriset avoin. (p.2000-5000v€)
Lähtö 3. Tasoitusajo 1600m, 3-vuotiaat kylmäveriset. (p.1200v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€)
Lähtö 4. Tasoitusajo 1600m, kylmäveriset avoin. (p.2000-5000v€)
Lähtö 5. Tasoitusajo 1100m, avoin yli 4v a-poneille. (p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€)
Lähtö 6. Tasoitusajo 1100m, avoin yli 4v b-poneille. (p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€)
Lähtölistat
Lähtö 1.
1200v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€
1. 2v t Fool's Eleison / Elli (NaSe) ilm.kl. -- 01.22,4ly xx
2. 2v t Kissmeralda Foxy / Taavi (RRT) 20,6 -- 01.22,6ly
3. 2v t Titja Duán / Nomi (KLP) 01.26,1ke -- 01.23,2ly
4. 2v o Totally Bonkers / Tanja (NaSe) ilm.kl. -- 01.23,4ly
5. 2v o Pennywise / Peetu (RRT) 21,2ke -- 01.23,4ly xx
6. 2v t Et Spiritus Sancti / Sanni (NaSe) ilm.kl. -- 01.24,4ly
7. 2v o Doubledealer Rus / mikko (RuKoLi) 25,5ke -- 01.25,3ly
8. 2v t Sayonara Rus / hanne (RuKoLi) 27,4ke -- 01.25,3ly
9. 2v t Fool's Abscon / Anni (NaSe) ilm.kl. -- 01.25,6ly
10. 2v t Fool's Cheerleader / Leena (NaSe) ilm.kl. -- 01.26,3ly x
11. 2v t Friia La Fleur / Strife (KLP) 01.21,2ake -- 01.26,4ly
Lähtö 2.
Ryhmä 1.
p.2500v€ - 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€
1. 3v t Give Me Chloe Rus / siinau (RuKoLi) 19,1ly -- 01.17,4ly x
2. 3v o P.P. Adagio / Jorma (DUO) 13,1 -- 01.17,4ly xx
3. 3v t Chianna D´eux / joni (RuKoLi) 19,2aly -- 01.17,5ly x
4. 3v t Juniper Vanity / Anni (RRT) 18,6a -- 01.17,6ly
5. 3v o Demongrin / Spookiness (RDT) 17,5aly -- 01.18,6ly
6. 3v t Floralise / Evald (Team Ninitra) 18,2a -- 01.19,2ly
Ryhmä 2.
p.3500v€ - 2600v€ - 1900v€ - 1100v€ - 600v€ - (200v€)
1. 4v t Sugarcane / Hilding (Team Ninitra) 17,3a -- 01.16,2ly
2. 8v o Hoodlum Hey / Henni (NaSe) 16,3 -- 01.16,5ly
3. 5v t Fastfood / Fasu (NaSe) 18,4a -- 01.16,6ly
4. 5v o Jet Pilot / Jenna (NaSe) 17,6 -- 01.17,4ly
5. 6v o Creepy Tattoo / Tatu (NaSe) 17,4a -- 01.17,5ly
6. 5v t Silly Kid / Orvo (RRT) 17,4a -- 01.18,2ly x
7. 5v t Rossija Wind / Ronja (NaSe) 18,5a -- 01.18,3ly
8. 5v o IR Darth Vader / Frank (RRT) 17,3a -- 01.18,6ly
9. 9v t She Talks To Me / Tane (NaSe) 17,0 -- 01.19,2ly
10. 5v o Pruie Duán / riikka (RuKoLi) 17,2ake -- 01.19,2ly
11. 4v o Saint Global / Olli (NaSe) 18,8a -- 01.19,3ly
12. 5v o Matchbox Luned / Matti (NaSe) 17,5 -- 01.19,5ly x
13. 6v t Juno Burn / Ella (NaSe) 17,5 -- 01.20,2ly
14. 4v t Katjuscha / Strife (KLP) 01.16,1 -- 01.20,5ly
15. 4v t Promised Monkey / Monni (NaSe) 18,1a -- 01.20,5ly xx
Ryhmä 3.
p.4000v€ - 3000v€ - 2100v€ - 1200v€ - 800v€ - (400v€)
1. 7v o Versailles Violet / Maksim (Team Ninitra) 14,2a -- 01.14,1ly
2. 6v o IR Fury / Gunborg (Team Ninitra) 15,3a -- 01.14,1ly x
3. 5v t Rhonda Foxy / Niilas (RRT) 15,4 -- 01.14,2ly
4. 6v t IR Sea Twisted / Hedda (Team Ninitra) 15,2a -- 01.14,6ly
5. 5v o Cherosene N Smoke / Hertta (Team Ninitra) 15,2a -- 01.15,2ly
6. 5v t Radical Perfect Lie / Laura (RDT) 14,5ke -- 01.15,4ly
7. 5v t Titania Burn / Leena (Team Ninitra) 15,2a -- 01.15,4ly x
8. 5v o Random Smoke / Katja (RDT) 14,1ke -- 01.15,5ly
9. 5v o Madhatter Snilli / Otto (RRT) 14,5a -- 01.15,5ly
10. 7v o Cossack Foxy / Veijo (RRT) 14,3a -- 01.15,5ly
11. 7v t Vineyard Foxy / Miro (RRT) 14,2a -- 01.16,4ly xx
Hylätty
4v t Jodi Speed / Bertel (Team Ninitra) 15,1a -- - k
Ryhmä 4.
p.5000v€ - 4000v€ - 3200v€ - 2100v€ - 1400v€ - (800v€)
1. 10v o Hazel Presto / joni (RuKoLi) 12,1ake -- 01.12,2ly
2. 10v t Soundwave / Valfrid (Team Ninitra) 13,1a -- 01.12,3ly
3. 5v o Big Perfection Rus / hanne (RuKoLi) 13,6 -- 01.12,4ly
4. 8v o So Complex / Jaana (RRT) 12,3a -- 01.13,2ly x
5. 5v t Celestina Gue / siinau (RuKoLi) 12,8a -- 01.13,6ly
6. 7v o Unmellow Yellow / Iisa (RRT) 12,3a -- 01.13,6ly
7. 9v o Lookin' At Lucky Ace / Kaj (Team Ninitra) 11,1a -- 01.14,4ly
8. 7v t Big Red Upland / Arvo (RRT) 13,9a -- 01.14,5ly
Hylätty
7v t The Notorious Russian / Spookiness (RDT) 13,2ake -- - hml
8v o Incredible Snilli / mikko (RuKoLi) 12,1ke -- - hpl
Lähtö 3.
1200v€ - 1000v€ - 800v€ - 600v€ - 400v€
1. 3v t Kuura-Neito / Strife (KLP) 01.35,4ake -- 01.35,1ly
2. 3v t Ruskoliljan Sadehelmi / mikko (RuKoLi) 34,3aly -- 01.35,3ly
3. 3v t Valtarian Aikamatka / Mino (KPL) 01.45,2ke -- 01.35,4ly
4. 3v t Purnin Esteri / Aslak (RRT) 35,0a -- 01.36,1ly x
5. 3v o Ruskon Rommi-Rusina / siinau (RuKoLi) 37,5ake -- 01.36,2ly
6. 3v t Ruskoliljan Vanilja / siinau (RuKoLi) 34,5 -- 01.36,3ly
7. 3v t Narrilaivan Valtiatar / Taru (NaSe) kl.hyv. -- 01.36,3ly
8. 3v t Ikikorven Kerttu / Kepa (NaSe) kl.hyv. -- 01.37,3ly
9. 3v t Snillin Astrid / Aaro (RRT) 34,5 -- 01.37,4ly xx
Lähtö 4.
Ryhmä 1.
p.2500v€ - 2000v€ - 1500v€ - 1000v€ - 500v€ - (100v€)
1. 5v o Repolan Villiveto / Sebastian (RRT) 27,2a -- 01.27,1ly xx
2. 10v o Narrilaivan Veikari / Venla (NaSe) 27,2a -- 01.27,1ly x
3. 4v t Pimeyden Morsian / Spookiness (RDT) 28,4ke -- 01.27,2ly
4. 7v o Snillin Jojoniksi / Magnhild (Team Ninitra) 27,1a -- 01.27,4ly x
5. 8v t Välähdyksen Jasmiini / Mii (KLP) 01.27,5ake -- 01.27,6ly
6. 10v o Tierra's Krigare / Kari (NaSe) 28,1a -- 01.28,2ly
7. 10v t Narrilaivan Lellikki / Leija (NaSe) 27,3a -- 01.28,5ly
8. 5v t Hallansuru / Strife (KLP) 01.29,2ake -- 01.28,5ly
9. 6v t Purnin Idylli / Pamela (Team Ninitra) 27,2a -- 01.28,6ly
10. 6v t O.R. Esviraali / Eveliina (RRT) 27,4a -- 01.29,2ly x
11. 5v t Savun Signe / Henni (RRT) 28,5a -- 01.29,5ly x
Hylätty
4v t Purnin Noppaonni / Ove (Team Ninitra) 28,6a -- - hyl
10v t Morrigan NRL / Minja (NaSe) 27,3a -- - hml
Ryhmä 2.
p.3500v€ - 2800v€ - 2200v€ - 1800v€ - 1100v€ - (600v€)
1. 10v t Hildr NRL / Rea (NaSe) 26,3a -- 01.25,2ly xx
2. 8v o Woimakas / Hedda (Team Ninitra) 25,1a -- 01.25,2ly
3. 6v o Pikku-Igor / Miranda (RRT) 25,8a -- 01.25,3ly
4. 5v o Pika-Ristikko / siinau ( RuKoLi) 26,2a -- 01.25,3ly x
5. 11v t Narrilaivan Näpäytys / Nea (NaSe) 25,2a -- 01.25,4ly
6. 10v t Svanhildr / Hilda (NaSe) 26,5a -- 01.25,6ly
7. 8v t Samuelintytär / Valfrid (Team Ninitra) 25,4a -- 01.26,2ly
8. 6v o Iki-Elmeri / Paulus (RRT) 25,5 -- 01.26,2ly
9. 14v o Radulf NRL / Rane (NaSe) 26,3a -- 01.26,2ly
10. 8v t Purnin Rupatelma / Stella (Team Ninitra) 25,1a -- 01.26,3ly x
11. 11v t O.R. Aavistus / Anni (NaSe) 25,3a -- 01.26,3ly x
12. 6v o Savun Noitavero / Rita (Team Ninitra) 26,5a -- 01.26,4ly
13. 7v t EP Joporiina / Alex (RRT) 26,0a -- 01.26,5ly
14. 11v o Völund NRL / Valle (NaSe) 26,5aly -- 01.27,2ly xx
Ryhmä 3.
p.5000v€ - 4000v€ - 3200v€ - 2100v€ - 1400v€ - (800v€)
1. 7v t Pompeji Alma / Leopold (Team Ninitra) 24,2a -- 01.23,1ly x
2. 5v o Repolan Vandaali / mikko (RuKoLi) 23,9ake -- 01.23,3ly
3. 10v o O.R. Kermakola / Leenu (RRT) 24,1a -- 01.23,4ly
4. 10v t Iki-Amalia / Mirka (RRT) 22,0a -- 01.24,1ly
5. 8v o Purnin Tosikeikari / Ebba (Team Ninitra) 24,3a -- 01.24,2ly xx
6. 9v o Repolan Hurmos / Jaana (RRT) 22,2a -- 01.24,3ly
7. 7v o Valtarian Ryöväri / joni (RuKoLi) 24,2ake -- 01.24,4ly xx
8. 12v t O.R. Charliina / Veijo (RRT) 22,4a-- 01.24,4ly x
9. 7v o Mielenpahoitin / Laura (RDT) 23,3aly -- 01.25,3ly
10. 9v t Repolan Amelia / riikka (RuKoLi) 23,2 -- 01.25,4ly
11. 8v t Ruskoliljan Lumina / hanne (RuKoLi) 23,0 -- 01.25,5ly
12. 8v o Egovei / Kaj (Team Ninitra) 24,2a -- 01.25,6ly xx
Lähtö 5.
Ryhmä 1.
p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€
1. 7v o Narrilaivan Nuhteeton / Niko (NaSe) 3.03,8a -- 03.07,2ly
2. 7v t Narrilaivan Vilkas / Ville (NaSe) 3.11,0a -- 03.07,3ly
3. 7v t Narrilaivan Lystikäs / Lyyli (NaSe) 3.03,0a -- 03.07,5ly
4. 6v o Peikon Poikanen / Pekko (NaSe) 3.11,1 -- 03.08,6ly
5. 7v o Narrilaivan Jörö / Jere (NaSe) 3.09,1 -- 03.09,2ly xx
6. 8v t Narrilaivan Lucy / Leila (NaSe) 3.08,7 -- 03.09,4ly
7. 7v o Narrilaivan Mörrimies / Maiju (NaSe) 3.11,3a -- 03.09,4ly
8. 7v o Narrilaivan Goblin / Lenni (NaSe) 3.02,0a -- 03.09,4ly xx
Ryhmä 2.
p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€)
1. 10v t Riesa / Katja (RDT) 2.29,1ly -- 02.49,2ly
2. 9v o King Farling / Laura (RDT) 2.30,3ly -- 02.49,3ly
3. 9v t Narrilaivan Rhiannon / Annie (NaSe) 2.52,1 -- 02.49,5ly
4. 5v o From Dusk Till Dawn / Spookiness (RDT) 2.36,4aly -- 02.50,2ly
5. 10v o Narrilaivan Daimon / Mona (NaSe) 2.52,1 -- 02.51,4ly
Lähtö 6.
p.120v€-90v€-60v€-30v€-10v€
1. 6v o Toy's Bangarang / Pate (NaSe) 2.16,5a -- 02.19,3ly
2. 5v t Nasrin Soraya / Tanja (Nase) 2.21,3a -- 02.19,3ly
3. 5v t Nasrin Ghaliya / Kalle (NaSe) 2.25,1 -- 02.19,4ly
4. 6v t Toy´s Myrthe / janna (RuKoLi) 56,3aly -- 02.20,1ly
5. 8v o Karkurannan Soturi / Shavo (NaSe) 2.16,1a -- 02.20,2ly
6. 9v t Mirith Wendy / Venla (NaSe) 2.18,9 -- 02.20,4ly
7. 5v o Nasrin Roshan / Ronja (NaSe) 2.22,1a -- 02.20,6ly
8. 9v o Heydar Omid / Reino (NaSe) 2.22,0a -- 02.21,1ly x
9. 8v t Janette NRL / Janne (NaSe) 2.16,4 -- 02.21,3ly
10. 9v t Niloufar Parisa / Reija (NaSe) 2.16,4 -- 02.21,3ly
11. 9v t Bella Ciao / Laura (RDT) 1.45,2aly -- 02.21,5ly
12. 5v o Nasrin Khalil / Lilja (NaSe) 2.22,9 -- 02.21,6ly
13. 5v o Headline / Spookiness (RDT) 2.13,1ly -- 02.21,6ly